Seçimleriniz Seçimi Kaydet

Daire
İstanbul

İl / İlçe / SemtFiyat - Metrekare Aralığı

Fiyat

Oda sayısı

Salon sayısı

Banyo sayısı

Bina yaşı

Binadaki kat sayısı

Bulunduğu kat

Isınma şekli
İlan Durumu

Multimedya

istanbul satılık konut daire kriterlerine uygun 32.542 ilan bulundu.

bahçelievler satılık dubleks daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/SOĞANLI MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319734

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 5+1- 150 m²

Fiyat: 280.000 TL

bahçelievler soğanlı satılık sıfır dubleks daire. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler,soğanlı,çavuşpaşa,yeni yapılan hastaneye 200 mt.lokasyon olarak çok merkezi bölgede ,içi tamamen birinci sınıf malzeme kullanılarak inşaa edilmiş, fırsat dairemiz satılıktır. dairemiz 4 katlı binanın 4. katında,güneş görmeyen bölümü olmayan çok ferah 5+1 150 m2. dir. binamız asansörlüdür. normal katta 2+1 banyo,mutfak,balkon. üst katta 2+1 ,banyo,mutfak ve teras mevcuttur. inşaatımız yeni yönetmenliğe uygun radye temel c-35 mikser beton kullanılmıştır. binamızın dış cebhesi mantolama sistemiyle soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. dairemizde,parke,saten boya,kartonpiyer,asma tavan,spot aydınlatma ,ısıcam,pvc,özel panel iç kapılar,çelik kapı,hilton banyo,ebeveyn banyo,çift wc.medef gövde,mebran kapak mutfak,ıslak zeminler seramiktir. merkezi bölgede bulunduğundan, okul,hastane,çoçuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri,toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. dairemiz krediye kullanıma uygun,yatırım ve oturuma müsaittir. geniş bilgi ve alternatif daireler için. www.homevizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2369 ile sorunuz.)

bahçelievler satılık eşyalı fırsat daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/KOCASİNANMERKEZ MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319733

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 80 m²

Fiyat: 129.000 TL

bahçelievler satılık eşyalı daire. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler, kocasinan merkez mah. lokasyon olarak çok merkezi bölgede ,içi tamamen birinci sınıf,malzeme kullanılarak inşaa edilmiş, fırsat dairemiz satılıktır. dairemiz 5 katlı binanın bahçe katında,güneş görmeyen bölümü olmayan çok ferah 2+1 80 m2. dir. dairemizin kendisine ait bahçesi vardır. inşaatımız yeni yönetmenliğe uygun radye temel c-35 mikser beton kullanılmıştır. binamızın dış cebhesi mantolama sistemiyle soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. dairemizde,parke,saten boya,kartonpiyer,ısıcam,pvc,özel panel iç kapılar,çelik kapı,hilton banyo,çift wc.medef gövde,mebran kapak mutfak,ıslak zeminler seramiktir. merkezi bölgede bulunduğundan, okul,hastane,çoçuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri,toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. dairemiz krediye kullanıma uygun,yatırım ve oturuma müsaittir. geniş bilgi ve alternatif daireler için. www.homevizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2368 ile sorunuz.)

bağcılar sıfır dubleks daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAĞCILAR/GÜNEŞLİ MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319731

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 4+1- 145 m²

Fiyat: 259.000 TL

bağcılar güneşli satılık sıfır dubleks daire. home vizyon gayrimenkul'den bağcılar güneşli. lokasyon olarak çok merkezi bölgede ,içi tamamen birinci sınıf,lüks malzeme kullanılarak inşaa edilmiş, fırsat dairemiz satılıktır. dairemiz 3 katlı binanın 3. katında,güneş görmeyen bölümü olmayan çok ferah 4+1 145 m2. dir. normal katta 2+1 banyo,mutfak,balkon. üst katta 1+1 ,banyo,mutfak ve teras mevcuttur. inşaatımız yeni yönetmenliğe uygun radye temel c-35 mikser beton kullanılmıştır. binamızın dış cebhesi mantolama sistemiyle soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. dairemizde,parke,saten boya,kartonpiyer,asma tavan,spot aydınlatma ,ısıcam,pvc,özel panel iç kapılar,çelik kapı,hilton banyo,medef gövde,mebran kapak mutfak,ıslak zeminler seramiktir. merkezi bölgede bulunduğundan, okul,hastane,çoçuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri,toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. dairemiz krediye kullanıma uygun,yatırım ve oturuma müsaittir. geniş bilgi ve alternatif daireler için. www.homevizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2376 ile sorunuz.)

güneşli satılık sıfır daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAĞCILAR/GÜNEŞLİ MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319729

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 85 m²

Fiyat: 208.000 TL

bağcılar güneşli satılık sıfır daire. home vizyon gayrimenkul'den bağcılar güneşli. lokasyon olarak çok merkezi bölgede ,içi tamamen birinci sınıf,lüks malzeme kullanılarak inşaa edilmiş, fırsat dairemiz satılıktır. dairemiz 3 katlı binanın 2. katında,güney cebhe,güneş görmeyen bölümü olmayan çok ferah 2+1 85 m2. dir. inşaatımız yeni yönetmenliğe uygun radye temel c-35 mikser beton kullanılmıştır. binamızın dış cebhesi mantolama sistemiyle soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. dairemizde,parke,saten boya,kartonpiyer,asma tavan,spot aydınlatma ,ısıcam,pvc,özel panel iç kapılar,çelik kapı,hilton banyo,medef gövde,mebran kapak mutfak,ıslak zeminler seramiktir. merkezi bölgede bulunduğundan, okul,hastane,çoçuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri,toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. dairemiz krediye kullanıma uygun,yatırım ve oturuma müsaittir. geniş bilgi ve alternatif daireler için. www.homevizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2375 ile sorunuz.)

bağcılar güneşli satılık daire. oğuz vizyon

İSTANBUL

/

BAĞCILAR/GÜNEŞLİ MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319716

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 85 m²

Fiyat: 203.000 TL

bağcılar güneşli satılık sıfır daire. oğuz vizyon gayrimenkul'den bağcılar güneşli. lokasyon olarak çok merkezi bölgede ,içi tamamen birinci sınıf,lüks malzeme kullanılarak inşaa edilmiş, fırsat dairemiz satılıktır. dairemiz 3 katlı binanın 1. katında,güneş görmeyen bölümü olmayan çok ferah 2+1 85 m2. dir. inşaatımız yeni yönetmenliğe uygun radye temel c-35 mikser beton kullanılmıştır. binamızın dış cebhesi mantolama sistemiyle soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. dairemizde,parke,saten boya,kartonpiyer,asma tavan,spot aydınlatma ,ısıcam,pvc,özel panel iç kapılar,çelik kapı,hilton banyo,medef gövde,mebran kapak mutfak,ıslak zeminler seramiktir. merkezi bölgede bulunduğundan, okul,hastane,çoçuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri,toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. dairemiz krediye kullanıma uygun,yatırım ve oturuma müsaittir. geniş bilgi ve alternatif daireler için. www.oguzvizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2374 ile sorunuz.)

bahçelievler çavuşpaşa satılık daire. oğuz vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/SOĞANLI MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319715

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 3+1- 130 m²

Fiyat: 253.000 TL

bahçelievler satılık fırsat daire. oğuz vizyon gayrimenkul'den bahçelievler soğanlı çavuşpaşa'da.lokasyon olarak çok merkezi bölgede ,içi tamamen birinci sınıf,lüks malzeme kullanılarak inşaa edilmiş, fırsat dairemiz satılıktır. dairemiz 4 katlı binanın 2 katında,güneş görmeyen bölümü olmayan çok ferah 3+1 130 m2 . dir. dairemizde,parke,saten boya,kartonpiyer,ısıcam,pvc,özel panel iç kapılar,çelik kapı,hilton ,çift wc.,medef gövde,mebran kapak mutfak,ıslak zeminler seramiktir. merkezi bölgede bulunduğundan, okul,hastane,çoçuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri,toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. dairemiz krediye kullanıma uygun,yatırım ve oturuma müsaittir. geniş bilgi ve alternatif daireler için. www.oguzvizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2366 ile sorunuz.)

bahçelievler satılık fırsat daire. oğuz vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/KOCASİNANMERKEZ MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319714

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 1+1- 65 m²

Fiyat: 115.000 TL

bahçelievler satılık fırsat daire. oğuz vizyon gayrimenkul'den bahçelievler kocasinan merkez mah..lokasyon olarak çok merkezi bölgede ,içi tamamen birinci sınıf,lüks malzeme kullanılarak inşaa edilmiş, fırsat dairemiz satılıktır. dairemiz 3 katlı binanın bahçe katında,güneş görmeyen bölümü olmayan çok ferah 1+1 65 m2 . dir. dairemizde,parke,saten boya,kartonpiyer,ısıcam,pvc,özel panel iç kapılar,çelik kapı,hilton ,medef gövde,mebran kapak mutfak,ıslak zeminler seramiktir. merkezi bölgede bulunduğundan, okul,hastane,çoçuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri,toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. dairemiz krediye kullanıma uygun,yatırım ve oturuma müsaittir. geniş bilgi ve alternatif daireler için. www.oguzvizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2351 ile sorunuz.)

güneşli satılık sıfır lüks daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAĞCILAR/GÜNEŞLİ MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319695

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 100 m²

Fiyat: 207.000 TL

bağcılar güneşli satılık lüks daire. home vizyon gayrimenkul'den bağcılar, güneşli, hürriyet mah.lokasyon olarak çok merkezi bölgede ,içi tamamen birinci sınıf,lüks malzeme kullanılarak inşaa edilmiş, fırsat dairemiz satılıktır. dairemiz 3 katlı binanın 1 katında,güneş görmeyen bölümü olmayan çok ferah 2+1 100 m2 . dir. dairemizde,parke,saten boya,kartonpiyer.asma tavan,spot aydınlatma,ısıcam,pvc,özel panel iç kapılar,çelik kapı,hilton banyo,çift wc.medef gövde,mebran kapak mutfak,ıslak zeminler seramiktir. merkezi bölgede bulunduğundan, okul,hastane,çoçuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri,toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. dairemiz krediye kullanıma uygun,yatırım ve oturuma müsaittir. geniş bilgi ve alternatif daireler için. www.homevizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 1676 ile sorunuz.)

bahçelievler çavuşpaşa satılık daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/SOĞANLI MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319694

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 3+1- 130 m²

Fiyat: 253.000 TL

bahçelievler satılık fırsat daire. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler soğanlı çavuşpaşa'da.lokasyon olarak çok merkezi bölgede ,içi tamamen birinci sınıf,lüks malzeme kullanılarak inşaa edilmiş, fırsat dairemiz satılıktır. dairemiz 4 katlı binanın 2 katında,güneş görmeyen bölümü olmayan çok ferah 3+1 130 m2 . dir. dairemizde,parke,saten boya,kartonpiyer,ısıcam,pvc,özel panel iç kapılar,çelik kapı,hilton ,çift wc.,medef gövde,mebran kapak mutfak,ıslak zeminler seramiktir. merkezi bölgede bulunduğundan, okul,hastane,çoçuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri,toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. dairemiz krediye kullanıma uygun,yatırım ve oturuma müsaittir. geniş bilgi ve alternatif daireler için. www.homevizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2366 ile sorunuz.)

bahçelievler satılık fırsat daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/KOCASİNANMERKEZ MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319693

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 1+1- 65 m²

Fiyat: 115.000 TL

bahçelievler satılık fırsat daire. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler kocasinan merkez mah..lokasyon olarak çok merkezi bölgede ,içi tamamen birinci sınıf,lüks malzeme kullanılarak inşaa edilmiş, fırsat dairemiz satılıktır. dairemiz 3 katlı binanın bahçe katında,güneş görmeyen bölümü olmayan çok ferah 1+1 65 m2 . dir. dairemizde,parke,saten boya,kartonpiyer,ısıcam,pvc,özel panel iç kapılar,çelik kapı,hilton ,medef gövde,mebran kapak mutfak,ıslak zeminler seramiktir. merkezi bölgede bulunduğundan, okul,hastane,çoçuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri,toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. dairemiz krediye kullanıma uygun,yatırım ve oturuma müsaittir. geniş bilgi ve alternatif daireler için. www.homevizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2351 ile sorunuz.)

bahçelievler ayrıcalıklı daire satılık. home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/SOĞANLI MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319659

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 88 m²

Fiyat: 187.000 TL

bahçelievler satılık daire. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler, soğanlı, çamlıkahve tarafı,lokasyon olarak çok merkezi bölgede ,içi tamamen birinci sınıf,lüks malzemeyle sıfırlanmış,kullanıma hazır, fırsat dairemiz satılıktır. dairemiz 5 katlı binanın 3 katında,üç tarafı açık,güneş görmeyen bölümü olmayan çok ferah 2+1 88 m2 . dir. dairemizde,parke,saten baoya,kartonpiyer.ısıcam,pvc,özel panel iç kapılar,çelik kapı,hilton banyo,çift wc.medef gövde,mebran kapak mutfak,ıslak zeminler seramiktir. merkezi bölgede bulunduğundan, okul,hastane,çoçuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri,toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. dairemiz krediye kullanıma uygun,yatırım ve oturuma müsaittir. geniş bilgi ve alternatif daireler için. www.homevizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2373 ile sorunuz.)

bahçelievler satılık kelepir daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/SOĞANLI MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319658

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 88 m²

Fiyat: 157.000 TL

bahçelievler satılık daire. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler, soğanlı, çamlıkahve tarafı,lokasyon olarak çok merkezi bölgede ,içi az masraflı, fırsat dairemiz satılıktır. dairemiz 5 katlı binanın 2 katında,üç tarafı açık,güneş görmeyen bölümü olmayan çok ferah 2+1 88 m2 . dir. dairemizde,parke,saten baoya,ısıcam,pvc,çelik, banyo,çift wc. mutfak,ıslak zeminler seramiktir. merkezi bölgede bulunduğundan, okul,hastane,çoçuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri,toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. dairemiz krediye kullanıma uygun,yatırım ve oturuma müsaittir. geniş bilgi ve alternatif daireler için. www.homevizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2372 ile sorunuz.)

bahçelievler satılık ayrıcalıklı daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/BASIN SİTESİ

Satılık Daire

İlan No: 319657

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 3+1- 135 m²

Fiyat: 265.000 TL

bahçelievler satılık daire. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler,feritselimpaşa cad. basın sitesinde lokasyon olarak çok merkezi bölgede ,içi tamamen birinci sınıf,lüks malzemeyle sıfırlanmış,kullanıma hazır,oldukca geniş, fırsat dairemiz satılıktır. dairemiz 5 katlı binanın 3 katında,üç tarafı açık,güneş görmeyen bölümü olmayan çok ferah 3+1 135 m2 . dir. dairemizde, laminant parke,saten baoya,kartonpiyer.ısıcam,pvc,özel panel iç kapılar,çelik kapı,hilton banyo,çift wc.medef gövde,mebran kapak mutfak,ıslak zeminler seramiktir. merkezi bölgede bulunduğundan, okul,hastane,çoçuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri,toplu taşıma,metro,metrobüse vb. aktivitelere çok yakındır. dairemiz krediye kullanıma uygun,yatırım ve oturuma müsaittir. geniş bilgi ve alternatif daireler için. www.homevizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2371 ile sorunuz.)

bahçelievler siyavuşpaşa satılık daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/SİYAVUŞPAŞA MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319656

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 90 m²

Fiyat: 215.000 TL

bahçelievler satılık daire. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler, siyavuşpaşa ,ulubatlıhasan cad. lokasyon olarak çok merkezi bölgede ,içi tamamen birinci sınıf,lüks malzemeyle sıfırlanmış,kullanıma hazır fırsat dairemiz satılıktır. dairemiz 5 katlı binanın 4 katında,üç tarafı açık,güneş görmeyen bölümü olmayan çok ferah 2+1 90 m2 . dir. dairemizde, laminant parke,saten boya,kartonpiyer.ısıcam,pvc,özel panel iç kapılar,çelik kapı,hilton banyo,çift wc.medef gövde,mebran kapak mutfak,ıslak zeminler seramiktir. merkezi bölgede bulunduğundan, okul,hastane,çoçuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri,toplu taşıma,metro,metrobüse vb. aktivitelere çok yakındır. dairemiz krediye kullanıma uygun,yatırım ve oturuma müsaittir. geniş bilgi ve alternatif daireler için. www.homevizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2370 ile sorunuz.)

bahçelievler emsalsiz lüks dubleks daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/ŞİRİNEVLER MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319651

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 4+1- 165 m²

Fiyat: 475.000 TL

bahçelievler sıfır lüks dubleks daire satılık. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler, şirinevler lokasyon olarak çok merkezi bölgede,bulunan süper lüks dubleks,emsalsiz,yeni yapılan devlet hastanesine yakın, dairelerimiz satılıktır. yatırım ve oturuma çok uygundur. dairemiz 4. katlı binanın,4. katında 4+1, 165 m2. dairemizin normal katında 3+1 banyo,mutfak,balkon. üst katta 1 oda bir kiler odası,,geniş teras mevcuttur. her katta tek daire vardır. binamız asansörldür. dairemizde güneş görmeyen,ışık almayan bölümü yoktur. inşaatımız yeni yönetmenliğe göre,radye temel,mikser,c-35 beton kullanılarak inşa edilmiştir. mantola sistemiyle soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. dairemizde kartonpiyer,asma tavan,spot aydınlatma,özel panel kapılar,çelik kapı,medefe gövde,mebran kapak ankastra mutfak,görüntülü diyafon,ısıcam,pvc,hilton banyo,ebeveyn banyo,çift wc.ıslak zeminlerde seramik kullanılmıştır. okul,hastane,çocuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri ,toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. krediye uygun olan dairemiz veya buna benzer daireler hakkında geniş bilgi için www.homevizyon.com sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2367 ile sorunuz.)

şirinevler satılık sıfır lüks daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/ŞİRİNEVLER MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319650

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 3+1- 118 m²

Fiyat: 334.000 TL

bahçelievler sıfır lüks daire satılık. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler, şirinevler lokasyon olarak çok merkezi bölgede,bulunan süper lüks emsalsiz,yeni yapılan devlet hastanesine yakın, dairelerimiz satılıktır. yatırım ve oturuma çok uygundur. dairemiz 4. katlı binanın,2. katında 3+1, 118 m2. her katta tek daire vardır. binamız asansörldür. dairemizde güneş görmeyen,ışık almayan bölümü yoktur. inşaatımız yeni yönetmenliğe göre,radye temel,mikser,c-35 beton kullanılarak inşa edilmiştir. mantola sistemiyle soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. dairemizde kartonpiyer,asma tavan,spot aydınlatma,özel panel kapılar,çelik kapı,medefe gövde,mebran kapak ankastra mutfak,görüntülü diyafon,ısıcam,pvc,hilton banyo,ebeveyn banyo,çift wc.ıslak zeminlerde seramik kullanılmıştır. okul,hastane,çocuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri ,toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. krediye uygun olan dairemiz veya buna benzer daireler hakkında geniş bilgi için www.homevizyon.com sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2365 ile sorunuz.)

bahçelievler lüks satılık daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/ŞİRİNEVLER MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319649

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 3+1- 118 m²

Fiyat: 320.000 TL

bahçelievler sıfır lüks daire satılık. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler, şirinevler lokasyon olarak çok merkezi bölgede,bulunan süper lüks emsalsiz,yeni yapılan devlet hastanesine yakın, dairelerimiz satılıktır. yatırım ve oturuma çok uygundur. dairemiz 4. katlı binanın,1. katında 3+1, 118 m2. her katta tek daire vardır. binamız asansörldür. dairemizde güneş görmeyen,ışık almayan bölümü yoktur. inşaatımız yeni yönetmenliğe göre,radye temel,mikser,c-35 beton kullanılarak inşa edilmiştir. mantola sistemiyle soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. dairemizde kartonpiyer,asma tavan,spot aydınlatma,özel panel kapılar,çelik kapı,medefe gövde,mebran kapak ankastra mutfak,görüntülü diyafon,ısıcam,pvc,hilton banyo,ebeveyn banyo,çift wc.ıslak zeminlerde seramik kullanılmıştır. okul,hastane,çocuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri ,toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. krediye uygun olan dairemiz veya buna benzer daireler hakkında geniş bilgi için www.homevizyon.com sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2364 ile sorunuz.)

kocasinanda eski edirne yolu üzeri 2+1 95m2 fırsat home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/KOCASİNANMERKEZ MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319648

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 95 m²

Fiyat: 169.000 TL

bahçelievler satılık daire. yüksek kredi kullanımına uygun. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler kocasinan merkez mah.eski edirne yolu üzerinde lokasyon olarak çok merkezi bölgede bulunan dairemiz kullanıma hazır, emsalsiz dairedir. dört katlı binanın ,birinci katında 2+1 95 m2. dir. yeni yönetmenliğe uygun,radye temel, c-35 mikser beton kullanılmıştır. dairemizde karton piyer,asma tavan,spot aydınlatma,saten boya,laminant parke,ısı cam,pvc.panel kapı,medef gövde mutfak dolabı,hilton banyo,ıslak zeminler seramiktir. merkezi bölgede bulunduğundan, okul,hastane,alış veriş merkezleri,toplu taşıma,sağlık ocağı,çoçuk parkı vb. aktiviteler çok yakındır. diremiz krediye uygundur. geniş bilgi ve aloternatif daireler için www.homevizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2275 ile sorunuz.)

bahçelievler emsalsiz lüks daire satılıktır. home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/SOĞANLI MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319646

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 3+1- 120 m²

Fiyat: 315.000 TL

bahçelievler sıfır lüks daire satılık. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler, soğanlı, çavuşpaşa lokasyon olarak çok merkezi bölgede,bulunan süper lüks emsalsiz dairelerimiz satılıktır. dairemiz 4. katlı binanın,3. katında 3+1, 120 m2. binamız asansörldür. dairemizde güneş görmeyen,ışık almayan bölümü yoktur. inşaatımız yeni yönetmenliğe göre,radye temel,mikser,c-35 beton kullanılarak inşa edilmiştir. mantola sistemiyle soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. dairemizde kartonpiyer,asma tavan,spot aydınlatma,özel panel kapılar,çelik kapı,medefe gövde,mebran kapak ankastra mutfak,görüntülü diyafon,ısıcam,pvc,hilton banyo,ıslak zeminlerde seramik kullanılmıştır. okul,hastane,çocuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri ,toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. krediye uygun olan dairemiz veya buna benzer daireler hakkında geniş bilgi için www.homevizyon.com sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2362 ile sorunuz.)

soğanlı lüks sıfır daire satılık home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/SOĞANLI MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319645

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 100 m²

Fiyat: 260.000 TL

bahçelievler sıfır lüks daire satılık. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler, soğanlı, çavuşpaşa lokasyon olarak çok merkezi bölgede,bulunan süper lüks emsalsiz dairelerimiz satılıktır. dairemiz 4. katlı binanın,2. katında 2+1, 100 m2. binamız asansörldür. dairemizde güneş görmeyen,ışık almayan bölümü yoktur. inşaatımız yeni yönetmenliğe göre,radye temel,mikser,c-35 beton kullanılarak inşa edilmiştir. mantola sistemiyle soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. dairemizde kartonpiyer,asma tavan,spot aydınlatma,özel panel kapılar,çelik kapı,medefe gövde,mebran kapak ankastra mutfak,görüntülü diyafon,ısıcam,pvc,hilton banyo,ıslak zeminlerde seramik kullanılmıştır. okul,hastane,çocuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri ,toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. krediye uygun olan dairemiz veya buna benzer daireler hakkında geniş bilgi için www.homevizyon.com sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2361 ile sorunuz.)

Toplam 32.542 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz. Sayfa : 1 / 32542

İstanbul satılık daire

İstanbul ülkemizin en gelişmiş ilidir. Sanayi ile ekonomisi ile ülkemizin büyümeye devam eden ilidir. Yatırımcıların ilgi odağı olmuştur. Sadece Türk yatırımcılar değil son zamanlarda yabancı yatırımcılarından ilgisini çekmeye başlamıştır. Bölgede birçok yatırımcı yatırım yapmak için birbiriyle yarış içerisinde. Bölgede yapılan konut projeleri İstanbul'un gelişmesinde büyük rol oynamıştır. Özellikle İstanbul'un Avrupa Yakası konut projesi bakımından daha zengindir. İstanbul satılık daire Avrupa yakasında daha kaliteli konutlara ev sahipliği yapmaktadır. Ancak Anadolu yakasında da son zamanlarda da kaliteli konutlar göze çarpmaktadır. İstanbul satılık daire Anadolu yakası etiketli birçok ilana internet üzerinde rastlayabiliyoruz. Son zamanlarda Anadolu yakasındaki konut sayısı dahada artmış ve İstanbul'un vizyonu değişmiştir. İstanbul satılık daire sahibinden almak için daha uygun bir ildir. Zira bölgede oldukça fazla konut bulunmaktadır. Var olan konutlara her geçen yenisi eklenmekte ve fiyatlarda değişiklik olabilmektedir. Buda bölgede konut alacaksınız sahibinden almanızı daha avantajlı bir seçim olarak size sunabiliyor. İstanbul satılık daire Beylikdüzü ilçesinde yer alan konut projeleri ile bölgenin satılık daire bakımından zenginleşmesini sağlamış ülkenin ekonomisinin gelişmesinde büyük rol oynamıştır. Beşiktaş da Beylikdüzü ilçesi gibi vizyonun değişmesinde büyük rol oynamış. Beşiktaş satılık daire almak için uygun bir ilçe olarak göze çarpıyor. İstanbul da satılık daireler Beşiktaş bölgesinde yeni alıcılarını bekliyor. İstanbul da satılık daire 1+1 daha çok tercih edilebiliyor. Her bütçeye hitap etmesini bunun sebepleri arasında. İstanbul satılık daire 2+1 tipleri ise 1+1 gibi ilgi duyulanlar arasında. İstanbul kiralık daire bakımından da oldukça  zengin bir ilimizdir. Her geçen gün yeni kiralık daire ilanı verilmektedir. İstanbul'da yer alan satılık ve kiralık daireler sayesinde ülkenin ekonomisi daha çok gelişeceğe benziyor. 


Bu sayfa en son 16.4.2014 16:09:07 tarihinde güncellenmiştir.