Seçimleriniz Seçimi Kaydet

Daire
İstanbul

İl / İlçe / SemtFiyat - Metrekare Aralığı

Fiyat

Oda sayısı

Salon sayısı

Banyo sayısı

Bina yaşı

Binadaki kat sayısı

Bulunduğu kat

Isınma şekli
İlan Durumu

Multimedya

istanbul güngören satılık konut daire kriterlerine uygun 70 ilan bulundu.

güngören satılık daire. home vizyon

İSTANBUL

/

GÜNGÖREN/MERKEZ

Satılık Daire

İlan No: 306577

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 85 m²

Fiyat: 157.500 TL

güngören satılık daire. home vizyon gayrimenkul'den istanbul,güngören, soğanlı cad. kullanıma hazır,içi tamamen birinci sınıf malzemeyle sıfırlanmış,dairemiz satılıktır. dairemiz 5. katlı binanın 4. kat güney cebhe 2+1 85 m2.dir. lokasyon olarak çok merkezi bölgede buluduğundan ,okul,hastane,alış veriş merkezleri,toplu taşıma,çoçuk parkı,ağlık ocağı vb. aktivitelere çok yakındır. dairemizde laminant parke,kartonpiyer,asma tavan,spot aydınlatma,pvc.iç kapılar panel,çelik kapı,medefe gövde,mebran kapak mutfak,hilton banyo,ıslak zeminler seramiktir. krediye uygun olan dairemiz vb. daireler hakkında geniş bilgi için. www.homevizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no:2237 ile sorunuz )

gündören satılık fırsat daire. home vizyon

İSTANBUL

/

GÜNGÖREN/MERKEZ

Satılık Daire

İlan No: 306575

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 75 m²

Fiyat: 137.500 TL

güngören satılık daire. home vizyon gayrimenkul'den istanbul,güngören, soğanlı cad. kullanıma hazır,içi tamamen birinci sınıf malzemeyle sıfırlanmış,dairemiz satılıktır. dairemiz 5. katlı binanın 4. kat 2+1 75 m2.dir. lokasyon olarak çok merkezi bölgede buluduğundan ,okul,hastane,alış veriş merkezleri,toplu taşıma,çoçuk parkı,ağlık ocağı vb. aktivitelere çok yakındır. dairemizde laminant parke,kartonpiyer,asma tavan,spot aydınlatma,pvc.iç kapılar panel,çelik kapı,medefe gövde,mebran kapak mutfak,hilton banyo,ıslak zeminler seramiktir. krediye uygun olan dairemiz vb. daireler hakkında geniş bilgi için. www.homevizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no:2236 ile sorunuz )

güngören lüks sıfır daire. home vizyon

İSTANBUL

/

GÜNGÖREN/GÜNEŞTEPE MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 305308

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 3+1- 125 m²

Fiyat: 280.000 TL

güngören satılık lüks sıfır daire. home vizyon gayrimenkul'den güngören, güneşli merkezde ,kullanıma hazır satılık dairemniz 3 katlı binanın 2.katında güney cebhe 125 m2. 3+1 dir. dairemiz oldukca ferahtır. inşaatımız yeni yönetmenliğe göre,radye temel,mikser,c-35 beton kullanılmıştır. dış cebhesi faransız balkon mimarisi ile modernlik,mantolama sistemiyle soğuk ve sıcağa karşı izolasyonu sağlanmıştır. dairemizde ,kartonpiyer,spot aydınlatma,panel özel kapı,çelik kapı,görüntülü diyafon,medefe gövde,mebran kapak mutfak,ısıcam,pvc,hilton banyo,ıslak zeminlerde seramik kullanılmıştır. okul,hastane,çocuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri ,toplu taşıma,trambaya vb. aktivitelere çok yakındır. krediye uygun olan dairemiz veya buna benzer daireler hakkında,bilgi için www.homevizyon.com sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2211 ile sorunuz.)

güngören satılık sıfır lüks daire. home vizyon

İSTANBUL

/

GÜNGÖREN/GÜNEŞTEPE MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 305307

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 5+2- 200 m²

Fiyat: 380.000 TL

güngören satılık lüks sıfır daire. home vizyon gayrimenkul'den güngören, güneşli merkezde ,kullanıma hazır satılık dubleks dairemniz 3 katlı binanın 3.katında 200 m2. 5+2 dir. normal katta 3+1 banyo,mutfak, balkon. üst katta 2+1 banyo,mutfak ve teras mevcuttu. dairemiz oldukca ferahtır. inşaatımız yeni yönetmenliğe göre,radye temel,mikser,c-35 beton kullanılmıştır. dış cebhesi faransız balkon mimarisi ile modernlik,mantolama sistemiyle soğuk ve sıcağa karşı izolasyonu sağlanmıştır. dairemizde ,kartonpiyer,spot aydınlatma,panel özel kapı,çelik kapı,görüntülü diyafon,medefe gövde,mebran kapak mutfak,ısıcam,pvc,hilton banyo,ıslak zeminlerde seramik kullanılmıştır. okul,hastane,çocuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri ,toplu taşıma,trambaya vb. aktivitelere çok yakındır. krediye uygun olan dairemiz veya buna benzer daireler hakkında,bilgi için www.homevizyon.com sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2209 ile sorunuz.)

güngören lüks daire satılık. home vizyon

İSTANBUL

/

GÜNGÖREN/GÜNEŞTEPE MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 305306

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 3+1- 125 m²

Fiyat: 275.000 TL

güngören satılık lüks sıfır daire. home vizyon gayrimenkul'den güngören, güneşli merkezde ,kullanıma hazır satılık dairemniz 3 katlı binanın 1.katında 125 m2. 3+1 dir. dairemiz oldukca ferahtır. inşaatımız yeni yönetmenliğe göre,radye temel,mikser,c-35 beton kullanılmıştır. dış cebhesi faransız balkon mimarisi ile modernlik,mantolama sistemiyle soğuk ve sıcağa karşı izolasyonu sağlanmıştır. dairemizde ,kartonpiyer,spot aydınlatma,panel özel kapı,çelik kapı,görüntülü diyafon,medefe gövde,mebran kapak mutfak,ısıcam,pvc,hilton banyo,ıslak zeminlerde seramik kullanılmıştır. okul,hastane,çocuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri ,toplu taşıma,trambaya vb. aktivitelere çok yakındır. krediye uygun olan dairemiz veya buna benzer daireler hakkında,bilgi için www.homevizyon.com sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2210 ile sorunuz.)

İlan No: 75750

İlan Tarihi: 2.4.2014

Daire Tipi: +- m²

Fiyat: 575.000 TL

satılık emlak bahçelievler haznedar merrkezde toplu taşıma araçlarının çalıştığı haznedar meydana 100 metre mesafede, okullara, hastanelere, alışveriş merkezkerine yakın merkezi bir yerdedir. bina deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılmış olup radye temel perde betonludur. binanın dış cephesi mantolama olup ısı ve ses yalıtımı sağlanmıştır. bina modern mimariye sahip olup fransız balkonludur. binanın altında kapalı otopark mevcuttur. daire dublex olup bina asansörlüdür. alt katta 3 oda 1 salon, üst katta ise 2 oda, 1 salon ve teras vardır. dairenin salonunda balkonu bulunmaktadır. dairenin yatak odasında ebeveyn banyosu antrede ise gömme dolap ve vestiyer vardır. daire masrafsız olup kullanıma hazırdır. daire doğalgaz kombili, camları pvc ısıcam, odaları laminat parke, saten boyalı, kartonpiyerli, asma tavan spot ışıklı, çelik kapılı, iç kapıları mobilyadır. daire kat tapulu olup konut kredisi kullanmaya uygundur. daire hakkında ayrıntılı bilgi ve alternatif daireler için bizimle irtibata geçiniz.

İlan No: 75668

İlan Tarihi: 2.4.2014

Daire Tipi: +- m²

Fiyat: 420.000 TL

satılık emlak bahçelievler haznedar merrkezde toplu taşıma araçlarının çalıştığı haznedar meydana 100 metre mesafede, okullara, hastanelere, alışveriş merkezkerine yakın merkezi bir yerdedir. bina deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılmış olup radye temel perde betonludur. binanın dış cephesi mantolama olup ısı ve ses yalıtımı sağlanmıştır. bina modern mimariye sahip olup fransız balkonludur. binanın altında kapalı otopark mevcuttur. daire 3. katta olup bina asansörlüdür. dairenin salonunda balkonu bulunmaktadır. dairenin yatak odasında ebeveyn banyosu antrede ise gömme dolap ve vestiyer vardır. daire masrafsız olup kullanıma hazırdır. daire doğalgaz kombili, camları pvc ısıcam, odaları laminat parke, saten boyalı, kartonpiyerli, asma tavan spot ışıklı, çelik kapılı, iç kapıları mobilyadır. daire kat tapulu olup konut kredisi kullanmaya uygundur. daire hakkında ayrıntılı bilgi ve alternatif daireler için bizimle irtibata geçiniz.

İlan No: 75748

İlan Tarihi: 21.3.2014

Daire Tipi: +- m²

Fiyat: 410.000 TL

satılık emlak bahçelievler haznedar merrkezde toplu taşıma araçlarının çalıştığı haznedar meydana 100 metre mesafede, okullara, hastanelere, alışveriş merkezkerine yakın merkezi bir yerdedir. bina deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılmış olup radye temel perde betonludur. binanın dış cephesi mantolama olup ısı ve ses yalıtımı sağlanmıştır. bina modern mimariye sahip olup fransız balkonludur. binanın altında kapalı otopark mevcuttur. daire 1. katta olup altında bahçe katı ve yüksek giriş katlarda iki daire mevcuttur. dairenin salonunda balkonu bulunmaktadır. dairenin yatak odasında ebeveyn banyosu antrede ise gömme dolap ve vestiyer vardır. daire masrafsız olup kullanıma hazırdır. daire doğalgaz kombili, camları pvc ısıcam, odaları laminat parke, saten boyalı, kartonpiyerli, asma tavan spot ışıklı, çelik kapılı, iç kapıları mobilyadır. daire kat tapulu olup konut kredisi kullanmaya uygundur. daire hakkında ayrıntılı bilgi ve alternatif daireler için bizimle irtibata geçiniz.

güngören akıncılar mah satılık ara kat masrafsız daire çift cephe

Sahibinden

İSTANBUL

/

GÜNGÖREN/AKINCILAR MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 305379

İlan Tarihi: 19.2.2014

Daire Tipi: 2+1- 100 m²

Fiyat: 188.000 TL

güngören akıncılarda satılık ara kat masrafsız daire inönü caddesinde bulunan dairemiz merkezi konumdadır olduğu cadden minibüs otobüs hattıı her 15 dak bir geçmekte olup tramwaya 2 dakıkalık yürüme mesafesindedir dairenin iç özellikleri 6 katlı binada 3 kat bulunmaktadır. 2+1 100 m2 kapalı balkona sahiptir.tüm odalar lamınant zemin olup koridor kalebodur kaplamadır .l kapılar panel kapıdır çelık kapısı kapalı balkondur. holde gömme dolap bulunmaktadır duşa kabin wc + olarak alafıranga 1 wc daha bulunmaktadır sadece boya masrafı gerektiren bir dairedir satış fiyatında pazarlık bulunmakta krediye uygun bir dairedir. kredi kullanımında ofis olarak gerekli çalışmaları yapmaktayız. dairei görmek isterseniz randevu alarak görebilirsiniz . sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ofisimize davet ederiz .. alıcısına hayırlı olmasını dileriz.. satış sorumlusu : eren kavaklıoğlu 0533 260 49 93

güngören haznedarda satılık sıfır daire home vizyon

İSTANBUL

/

GÜNGÖREN/HAZNEDAR MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 143791

İlan Tarihi: 17.2.2014

Daire Tipi: 4+1- 170 m²

Fiyat: 419.000 TL

güngören haznedar satılık lüks dubleks. home vizyon gayrimenkul'den güngören,haznedar merkezde, lüks dubleks dairemiz satılıktır. binamızda asansör ve otopark bulunmaktadır. satılık dairemiz 4. katlı binanın 4 kat dairesidir. önü açık olduğundan oldukça ferahtır 4+1 170 m2 dir. dubleks dairemizin normal katında 2+1 banyo,mutfak,balkon. üst katta 1+1 banyo,mutfak ve iki teras mevcuttur. inşaatımız deprem yönetmenliğini uygun, c-35 beton ve radya temel olarak inşa edilmiştir. binamızın dış cebhesi fransız balkon mimarisi ve sovelerle şıklık ve modernlik,mantolama sistemiyle de dış etkenlere,soğuk ve sıcağa karşı izolasyonu sağlanmıştır. dairemizin tavanları kartonpiyer,asma tavan,spot aydınlatma,duvarlar saten boya,zeminler laminant parke, iç kapılar panel, dış kapı çelik,camlar ısı cam,pvc, medefe gövde mutfak,hilton banyo,ebeveyn banyo,çift wc.,ıslak zeminler seramiktir. krediye uygun olan dairemiz yatırım ve oturum için müsaittir. merkezi bölgede bulunan dairemiz alış veriş merkezlerine, toplu taşımaya, okul ve hastane,çocuk parkı vb aktivitelere yakındır. geniş bilgi ve alternatif daireler için,internet sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no:1778 ile sorunuz.) www.homevizyon.com

güngören satılık daire. home vizyon

İSTANBUL

/

GÜNGÖREN /MERKEZ

Satılık Daire

İlan No: 132689

İlan Tarihi: 13.9.2013

Daire Tipi: 2+1- 90 m²

Fiyat: 140.000 TL

güngören satılık daire. home vizyon gayrimenkul’den güngören,merkez mahallesi, atatürk cad. satılık kullanıma hazır masrafsız fırsat daire satılıktır. satılık dairemiz 4 katlı binaın 4 katında 2+1 90 m2 dir. merkezi bölgede bulunduğundan okul,hastane,alış veriş merkezleri,toplu taşıma.sağlık ocağı vb. aktiviteler oldukça yakındır. emsallerine göre çok kelepir olşan dairemiz kredi kullanımına,alıma,satıma,oturuma uygundur. geniş bilgi ve alternatif daireler için, www.homevizyon.com adresimişzi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 1748 ile sorunuz.)

güngören akıncılar mah de satılık masrafsız 1..kat daire

Sahibinden

İstanbul

/

Güngören/Akıncılar / Akıncılar Mahallesi

SATILIK Daire

İlan No: 81773

İlan Tarihi: 18.8.2013

Daire Tipi: 2+1- 90 m²

Fiyat: 187.000 TL

http://www.ayderemlak.com (kod no:1303)istanbul güngören akıncılar mah de ulaşım araçlarına çok elverişli, 4 katlı masrafsız 5 yıllık binada satılık 90 metrekare 2+1 kullanışlı masrafsız temiz krediye uygun 1. kat daire(fiat:187 000 tl)- tlf:02124330553-05336832211

güngören satılık daire. home vizyon

İstanbul

/

Güngören/Çamlıkahve

SATILIK Daire

İlan No: 80893

İlan Tarihi: 17.7.2013

Daire Tipi: 2+1- 75 m²

Fiyat: 144.000 TL

güngören satılık daire. home vizyon gayrimenkulden,güngören,çamlıkahvede oturuma uygun,elit bölgesinde satılık sıfır, fırsat dairemiz satılıktır. dairemiz 4. katlı binanın yüksek giriş 2+1 75 m2 dir. binamız asansörlü ve oldukca ferahtır. inşatımız yönetmenliğe uygun, c-35 beton ve radya temel olarak inşa edilmiştir. binamızın dış cebhesi fransız balkon mimarisi ve sovelerle şıklık ve modernlik,mantolama sistemiyle de dış etkenlere,soğuk ve sıcağa karşı izolasyonu sağlanmıştır. dairemizde kartonpiyer,saten boya,laminant parke,panel kapı,çelik kapı, ısı cam,medefe gövde mutfak,hilton,banyo,ıslak zeminler seramiktir. krediye uygun olan dairemiz yatırım ve oturum için müsaittir. merkezi bölgede bulunan dairemiz alış veriş merkezlerine, toplu taşımaya, okul ve hastane,çocuk parkı vb aktivitelere yakındır. geniş bilgi ve alternatif daireler için,internet sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no 1584 ile sorunuz.) www.homevizyon.com

güngören satılık daire. home vizyon

İstanbul

/

Güngören/Çamlıkahve

SATILIK Daire

İlan No: 78948

İlan Tarihi: 3.6.2013

Daire Tipi: 2+1- 85 m²

Fiyat: 133.000 TL

güngöeren satılık daire. home vizyon gayrimenkulden güngören,çamlıkahve,merkezde,emsallerinden çok üstün,özel iç dizayn,lüks malzeme ile sıfırlanmış kullanıma hazır daire satılıktır. satılık dairemiz 4. katlı binanın 4. kat dairesi 2+1 85 m2 dir. dairemizde kartonpiyer,duvarlar saten boya,zeminler laminant parke, iç kapılar panel, dış kapı çelik,camlar ısıcam,pvc,medefe gövde,mebran kapak, granit tezgah mutfak,hilton banyo,çift wc. ıslak zeminler seramiktir. krediye uygun olan dairemiz yatırım ve oturum için müsaittir. merkezi bölgede bulunan dairemiz alış veriş merkezlerine, okul ve hastane,çocuk parkı vb. aktivitelere yakındır. geniş bilgi ve alternatif daireler için internet sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no .1411 ile sorunuz.) www.homevizyon.com

haznedar satılık daire. home vizyon

İstanbul

/

Güngören/Akıncılar / Haznedar Mahallesi

SATILIK Daire

İlan No: 71535

İlan Tarihi: 17.4.2013

Daire Tipi: 2+1- 100 m²

Fiyat: 290.000 TL

haznedar satılık daire. home vizyon gayrimenkulden güngöern,haznedarda, lokasyon olarak elit bögede, kullanıma hazır,lüks satılık sıfır fırsat emsalsiz daire. satılık dairemiz,merkezi bölgede bulunduğundan, toplu taşımaya,alış veriş merkezlerine,hastane,okul, vb. aktiviteler çok yakındır. dairemiz 4 katlı binanın,i kat dairesi, 2+1 100 m2 dir. inşatımız deprem yönetmenliğine uygundur. dış cebhesi mantolama sistemiyle soğuk ve sıcağa karşı izolasyonu ,fransız balkon mimarisi ve sovelerle şık ve modernlik sağlanmıştır. oldukca ferah ve kullanışlı dairedir. dairemizde, tavanlar kartonpiyer,asma tavan.spot aydınlatma,camlar ısıcam,pvc.görüntülü diyafon, laminant parke,iç kapılar panel,dış kapı çelik,hilton banyo,medefe gövde,mebran kapak,granit tezgah ankastra mutfak,ıslak zeminler seramiktir. krediye uygun olan dairemiz ,oturuma,yatırıma ve kullanıma müsaittir. geniş bilgi ve alternatif daireler için bizi arayın. (ilan no:1032 ile sorunuz.) www.homevizyon.com

güngören satılık daire. home vizyon

İstanbul

/

Güngören/Güngören / Güngörenmerkez Mahallesi

SATILIK Daire

İlan No: 48265

İlan Tarihi: 16.4.2013

Daire Tipi: 2+1- 90 m²

Fiyat: 215.000 TL

güngören satılık daire. home vizyon gayrimenkulden güngörenin oturuma uygun bölgesi olan haznedar, camlıkahve güven mahallesinde muhteşem, emsalsiz, fırsat daire satılıktır. satılık dairemiz 3 katlı binanın 2. katında katında 2+1 90m2dir. inşatmiz deprem yönetmenliğine uygun radye temel, perde beton uygulanmıştır. dış cephesi soğuk ve sıcağa karşı mantolama sistemiyle izolasyonu, fransız balkon mimarisi ve sövelerlede şık, modern görüntü sağlanmıştır. inşaatımızda kullanılan tüm malzemeler birinci sınıftır. dairemiz cad.üzeri köşede bulunduğundan güneş görmeyen bölümü yoktur, oldukça ferahtır. dairemizin tüm odaları laminant parke, kartonpiyer, duvarlar saten boya, spot aydınlatma, asma tavan, iç kapılar amerikan panel, camlar ısıcam pvc, dış kapı çelik, görüntülü diyafon, hiton banyo, medefe gövde, mebran kapak, granit tezgah, ıslak zeminler seramiktir. merkezi bölgede bulunduğundan okul, hastane, alış veriş merkezleri, toplu taşımaya vb aktiviteler çok yakındır. kredi kullanımına uygundur. geniş bilgi ve alternatif daireler için bizi arayınız. ( ilan no: 275 ile sorunuz. ) www.vizyongayrimenkul.com

güngören merter de satılık masrafsız 3..kat daire -02124330553

Sahibinden

İstanbul

/

Güngören/Merter

SATILIK Daire

İlan No: 75931

İlan Tarihi: 15.4.2013

Daire Tipi: 2+1- 105 m²

Fiyat: 259.000 TL

http://www.ayderemlak.com istanbul güngören merter de ulaşım araçlarına çok elverişli, masrafsız temiz 4 katlı 18 yıllık binada satılık 105 metrekare 2+1 güney cephe kullanışlı krediye uygun masrafsız temiz 3. kat daire (fiat:259.000tl)-(kod no:1222)tlf:02124330553-05336832211

satılık.daire

İstanbul

/

Güngören/Akıncılar / Mareşalçakmak Mahallesi

SATILIK Daire

İlan No: 37777

İlan Tarihi: 12.4.2013

Daire Tipi: 2+1- 120 m²

Fiyat: 147.000 TL

marasalçakmak mah .ortac cadesi yakın konumda 2x1kat 2 120m2 masrafsız daire kredilı 147000tl pazarlıgı vardır güngören /ist

215.000 tl beyistden merkezi konumlu 2+1 masrafsız

İstanbul

/

Güngören/Akıncılar / Haznedar Mahallesi

SATILIK Daire

İlan No: 74199

İlan Tarihi: 21.3.2013

Daire Tipi: 2+1- 85 m²

Fiyat: 215.000 TL

güngören/haznedar mahallesindne bulunan 2+1 dairemizin içi full yapılı, hiç bir masraf yapmadan oturabileceğiniz, ve yapımında hiçbir masraftan kaçınılmamış olan dairemiz , haznedar bağcılar caddesi üzerinde ve medicana hastahanesi ve tüm sosyal aktivitelerinizi rahatça yapabileceğiniz bir konumda olup, hiçbir ulaşım problemi bulunmamaktadır. *** ayrıntılı bilgi ve diger portföylerimiz için www.beyistgayrimenkul.com adresimizden bize ulaşabileceğiniz gibi ( 0212 999 87 70 )-(0 850 302 10 27) sabit telefon numaralarımızdan da ulaşabilirsiniz. *** her bütçeye hitap edebilen geniş portföyümüzle,yatırımlarınızı maksimum düzeyde değerlendirmenize yardımcı olabilecek güler yüzlü uzman kadrosu ile istanbuluun yeni yüzü beylikdüzündeki düşünce ve hayallerinize yön vermeye hazır olan firmamızdan randevu almanız yeterlidir. *** pazar günleri için hafta içi firmamızdan randevu alarak hizmet alabilirsiniz. *** firmamızın size özel farklı avantajıyla işyerinizi ve evinizi dünyada cebinizde taşıyacagınız diger faaliyet alanlarımızla ilgili bilgi için www.beyist.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlan No: 71872

İlan Tarihi: 4.3.2013

Daire Tipi: 3+1- 142 m²

Fiyat: 420.000 TL

güngören haznedar satılık sıfır daire, daireler, ev, emlak, konut ... 3+1, 2.kat, 142 m2 ... güngören haznedar mahallesi, medicana hastanesine yakın, yeni deprem yönetmeliğine göre radye temel ve perde beton ile ısı ve ses yalıtımlı olarak, fransız balkon modeli ile inşaa edilmiş, k.otoparklı - asansörlü bir binanın 2 nci katında, dekoratif yönden eksiksiz ve kusursuz dekora sahip, üç cephesi açık - güneydoğu cepheli satılık ebeveyn banyolu lüx daire ... lütfen ref. no . 3227 olarak belirtiniz......

Toplam 70 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz. Sayfa : 1 / 70

Güngören satılık daire

Güngören satılık daire ilanları arasından eleme yaparak istediğinize ulaşabilirsiniz. Satılık daire Güngören belediyesi sınırları içerisinde konut projeleri ile daha da fazla gündeme oturmaya başladı. Satılık daire Güngören için çok ta başlarda tercih edilmese de şimdilerde yeni yapılaşmalar, iş sahalarının açılması, alış veriş merkezleri kurulması ile tercih edilmeye başlanan bir semt oldu. Özellikle İstanbul da bir semtin revaçta olması için öncelikli olarak o bölgeye alış veriş merkezlerinin gitmesi gerekiyor ve eski revaçta olan yerlerin dolması ile talep bu yerlere doğru kayabiliyor. Emlak borsası olarak nitelendireceğimiz piyasada bizler işimizi en iyi şekilde yapmak suretiyle müşteri kitlemizi geniş tutmaya ve her kesime hitap etmeye çalışıyoruz. Çünkü yeni bir ev sahibi olmak herkesin hakkıdır.

Bu sayfa en son 23.4.2014 09:39:51 tarihinde güncellenmiştir.