Seçimleriniz Seçimi Kaydet

Daire
İstanbul

İl / İlçe / SemtFiyat - Metrekare Aralığı

Fiyat

Oda sayısı

Salon sayısı

Banyo sayısı

Bina yaşı

Binadaki kat sayısı

Bulunduğu kat

Isınma şekli
İlan Durumu

Multimedya

istanbul bahçelievler satılık konut daire kriterlerine uygun 3.760 ilan bulundu.

bahçelievler siyavuşpaşa satılık daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/SİYAVUŞPAŞA MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319459

İlan Tarihi: 24.4.2014

Daire Tipi: 3+1- 125 m²

Fiyat: 246.000 TL

bahçelievler siyavuşpaşa satılık fırsat daire. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler siyavuşpaşa merkezde satılık kullanıma hazır, lokasyonn olarak merkezi bölgede,okul hastane,alış veriş merkezleri,toplu taşıma,metro,metrobüse vb. aktivitelere çok yakındır. dairemiz 4 katlı binanın 1 katında 3+1 125 m2 dir. dairemiz asansörlü ve krediye uygundur. geniş bilgi ve alternetif daireler için www.homevizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no:2355 ile sorunuz. )

bahçelievler kocasinan satılık daire, home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/KOCASİNANMERKEZ MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319457

İlan Tarihi: 24.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 80 m²

Fiyat: 137.000 TL

bahçelievler kocasinan satılık sıfır daire. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler, kocasinan, merkez mah. lokasyon olarak çok merkezi bölgede,bölgede bulunan dairemiz satılıktır. dairemiz 2. katlı binanın,yüksekgiriş katında 2+1 oda 80 m2. oldukca geniş balkonu vardır. binamız kapalı otoparklıdır. dairemizde güneş görmeyen,ışık almayan bölümü yoktur. inşaatımız yeni yönetmenliğe göre,radye temel,mikser,c-35 beton kullanılarak inşa edilmiştir. mantola sistemiyle soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. dairemizde kartonpiyer,satenh boya,özel panel kapılar,çelik kapı,medefe gövde,mebran kapak mutfak,ısıcam,pvc,hilton banyo,ıslak zeminlerde seramik kullanılmıştır. okul,hastane,çocuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri ,toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. krediye uygun olan dairemiz veya buna benzer daireler hakkında geniş bilgi için www.homevizyon.com sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2353 ile sorunuz.)

bahçelievler satılık lüks sıfır daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/YAYLA

Satılık Daire

İlan No: 319224

İlan Tarihi: 24.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 90 m²

Fiyat: 390.000 TL

bahçelievler yayla lüks sıfır fırsat daire satılık. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler, yayla, delihüseyinpaşa cad. lokasyon olarak çok merkezi bölgede,emsalsiz,ultra lüks daireler satılıktır. dairemiz 5. katlı binanın 4. kat dairesi 2+1 90 m2. dir. binamız asanbsörlüdür. dairemizde güneş görmeyen,ışık almayan bölümü yoktur. inşaatımız yeni yönetmenliğe göre,radye temel,mikser,c-35 beton kullanılarak inşa edilmiştir. mantola sistemiyle soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. dairemizde iç dizayn kusursuz olup ,kartonpiyer,spot aydınlatma,özel lake iç kapılar,çelik kapı,medefe gövde,mebran kapak ankastra mutfak,ısıcam,pvc,hilton banyo,çift wc,ıslak zeminlerde seramik kullanılmıştır. okul,hastane,çocuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri ,toplu taşıma metro,metrobüse vb. aktivitelere çok yakındır. krediye uygun olan dairemiz veya buna benzer daireler hakkında geniş bilgi için www.homevizyon.com sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2339 ile sorunuz.)

bahçelievler yayla sıfır lüks daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/YAYLA

Satılık Daire

İlan No: 319223

İlan Tarihi: 24.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 90 m²

Fiyat: 385.000 TL

bahçelievler yayla lüks sıfır fırsat daire satılık. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler, yayla, delihüseyinpaşa cad. lokasyon olarak çok merkezi bölgede,emsalsiz,ultra lüks daireler satılıktır. dairemiz 5. katlı binanın 1. kat dairesi 2+1 90 m2. dir. binamız asanbsörlüdür. dairemizde güneş görmeyen,ışık almayan bölümü yoktur. inşaatımız yeni yönetmenliğe göre,radye temel,mikser,c-35 beton kullanılarak inşa edilmiştir. mantola sistemiyle soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. dairemizde iç dizayn kusursuz olup ,kartonpiyer,spot aydınlatma,özel lake iç kapılar,çelik kapı,medefe gövde,mebran kapak ankastra mutfak,ısıcam,pvc,hilton banyo,çift wc,ıslak zeminlerde seramik kullanılmıştır. okul,hastane,çocuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri ,toplu taşıma metro,metrobüse vb. aktivitelere çok yakındır. krediye uygun olan dairemiz veya buna benzer daireler hakkında geniş bilgi için www.homevizyon.com sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2338 ile sorunuz.)

bahçelieveler siyavuşpaşa satılık daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/SİYAVUŞPAŞA MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319196

İlan Tarihi: 24.4.2014

Daire Tipi: 3+1- 115 m²

Fiyat: 185.000 TL

bahçelievler siyavuşpaşa satılık daire. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler, siyavuşpaşa, mustafakemalpaşa cad. lokasyon olarak çok merkezi bölgede bulunan dairemizde kiracı ikamet etmekte 1300 kira ödemektedir. dairemiz okul,hastane,alış veriş merkezleri,toplu taşımaya,metro,metrobüse vb. aktiviteler çok yakındır. dairemiz krediye uygun değildir. geniş bilgi ve alternatif daireler için. www.homevizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2337 ile sorunuz.)

bahçelievler siyavuşpaşa satılık daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/SİYAVUŞPAŞA MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319192

İlan Tarihi: 24.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 85 m²

Fiyat: 160.000 TL

bahçelievler siyavuşpaşa satılık sıfır lüks daire. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler, siyavuşpaşa mah. mustafakemalpaşa cad. lokasyon olarak çok merkezi bölgede,bulunan dairemiz satılıktır. dairemiz 5. katlı binanın yüksek giriş dairesi 2+1 85 m2. dir. dairemiz balkonludur. binamız asansörlü ve her katta tek daire vardır. dairemizde güneş görmeyen,ışık almayan bölümü yoktur. inşaatımız yeni yönetmenliğe göre,radye temel,mikser,c-35 beton kullanılarak inşa edilmiştir. dairemizde ,kartonpiyer,panel özel kapı,çelik kapı,medefe gövde,mebran kapak mutfak,ısıcam,pvc,hilton banyo,çift wc,ıslak zeminlerde seramik kullanılmıştır. okul,hastane,çocuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri ,toplu taşıma,metro,metrobüse vb. aktivitelere çok yakındır. krediye uygun olan dairemiz veya buna benzer daireler hakkında geniş bilgi için www.homevizyon.com sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2336 ile sorunuz.)

site içinde lüks sıfır daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/KOCASİNANMERKEZ MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319189

İlan Tarihi: 24.4.2014

Daire Tipi: 3+1- 120 m²

Fiyat: 349.000 TL

bahçelievler kocasinan sitede satılık daire, bahçelievler satılık daire. home vizyon gayrimenkul`den bahçelievler,kocasinan,merkezde satılık sıfır kullanıma hazır site içerisinde daire. satılık dairemiz 3+1 120 m2 8 katlı binanın 1. katındadır. çeşitli katlarda alternatif satılık dairelerimiz mevcuttur. dairemiz sitenin yeşil alan olan bahçesine bakmaktadır. sitemizin modern mimarisiyle huzuru yaşatan, 24 saat güvenlik, kamera sistemi ile emniyeti sağlanan. geniş yeşil alanlarıyla, geleceğimiz olan çocuklarımızın tam teşekküllü oyun parkına sahiptir.ayrıca kapalı yüzme havuzu,spor tesisi mevcuttur. inşatımızda kullanılan tüm malzemeler birinci sınıf lükstür. deprem yönetmenliğinin tüm ayrıntıları titizlikle uygulanmıştır. dış cephe mantolama sistemiyle izolasyonu, fransız balkon mimarisi ve sövelerle şık ve modern görüntü sağlanmıştır. sitemizin kendisine ait kapalı otoparkı vardır, binamız asansörlüdür. dairelerimizin tamamının odaları laminant parke, saten boya, kartonpiyer, spot bantı, asma tavan,iç kapılar lake, dış kapılar çelik, ıslak zeminler seramik, medefe gövde, mebran kapak, granit tezgah mutfak, hilton banyo,ebevyn banyo,çift wc.dir. güneş görmeyen ışık almayan bölümü yoktur. merkezi bölgede bulunduğundan hastane, okul, alış veriş merkezleri ve toplu taşıma önündedir. yatırıma, oturuma ve kredi kullanımına uygundur. geniş bilgi ve alternatif daireler için www.homevizyon.com, internet sitemizi ziyaret edip bizi arayınız. (ilan no:2331 ile sorunuz.) www.homevizyon.com

bahçelievler kocasinan satılık sıfır daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/KOCASİNANMERKEZ MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319187

İlan Tarihi: 24.4.2014

Daire Tipi: 3+1- 120 m²

Fiyat: 240.000 TL

bahçelievler kocasinan satılık sıfır lüks daire. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler, kocasinan merkez mah. lokasyon olarak çok merkezi bölgede,emsalsiz,lüks daireler satılıktır. dairemiz 4. katlı binanın 1. kat dairesi 3+1 120 m2. dir. binamız asansörlü ve her katta tek daire vardır. dairemizde güneş görmeyen,ışık almayan bölümü yoktur. inşaatımız yeni yönetmenliğe göre,radye temel,mikser,c-35 beton kullanılarak inşa edilmiştir. mantola sistemiyle soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. dairemizde ,kartonpiyer,spot aydınlatma,panel özel kapı,çelik kapı,medefe gövde,mebran kapak mutfak,ısıcam,pvc,hilton banyo,çift wc,ıslak zeminlerde seramik kullanılmıştır. okul,hastane,çocuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri ,toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. krediye uygun olan dairemiz veya buna benzer daireler hakkında geniş bilgi için www.homevizyon.com sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2330 ile sorunuz.)

bahçelievler satılık sıfır daire home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/KOCASİNANMERKEZ MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 132777

İlan Tarihi: 24.4.2014

Daire Tipi: 1+1- 55 m²

Fiyat: 115.000 TL

kocasinan bahçelievler satılık sıfır daire. home vizyon’dan bahçelievler,kocasinan emsallerinden çok üstün,özel iç dizayn,lüks malzeme kullanılmış süper fırsat sıfır daire satılıktır. satılık dairemiz 2. katlı binanın 1. kat dairesidir 1+1 55 m2 dir. oldukca ferah ve güneş almayan bölümü yoktur. inşaatımız deprem yönetmenliğini uygun, c-35 beton ve radya temel olarak inşa edilmiştir. binamızın dış cebhesi ,mantolama sistemizle soğuk ve sıcağa karşı izolasyonu,fransız balkon ve sovelerle şıklık ve modernlik sağlanmıştır. dairemizde kartonpiyer,asma tavan,spot aydınlatma,duvarlar saten boya,zeminler laminant parke,iç kapılar panel, dış kapı çelik,camlar ısıcam,pvc,medefe gövde,mebran kapak, granit tezgah mutfak,hilton banyo, ıslak zeminler seramiktir. krediye uygun olan dairemiz yatırım ve oturum için müsaittir. merkezi bölgede bulunan dairemiz alış veriş merkezlerine, toplu taşımaya,okul ve hastane,çocuk parkı vb. aktivitelere yakındır. geniş bilgi ve alternatif daireler için internet sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no .1756 ile sorunuz.) www.homevizyon.com

bahçelievler satılık daire home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/KOCASİNANMERKEZ MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 132776

İlan Tarihi: 24.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 85 m²

Fiyat: 180.000 TL

kocasinan bahçelievler satılık sıfır daire. home vizyon’dan bahçelievler,kocasinan emsallerinden çok üstün,özel iç dizayn,lüks malzeme kullanılmış süper fırsat sıfır daire satılıktır. satılık dairemiz 2. katlı binanın 1. kat dairesidir 2+1 85 m2 dir. oldukca ferah ve güneş almayan bölümü yoktur. inşaatımız deprem yönetmenliğini uygun, c-35 beton ve radya temel olarak inşa edilmiştir. binamızın dış cebhesi ,mantolama sistemizle soğuk ve sıcağa karşı izolasyonu,fransız balkon ve sovelerle şıklık ve modernlik sağlanmıştır. dairemizde kartonpiyer,asma tavan,spot aydınlatma,duvarlar saten boya,zeminler laminant parke,iç kapılar panel, dış kapı çelik,camlar ısıcam,pvc,medefe gövde,mebran kapak, granit tezgah mutfak,hilton banyo, ıslak zeminler seramiktir. krediye uygun olan dairemiz yatırım ve oturum için müsaittir. merkezi bölgede bulunan dairemiz alış veriş merkezlerine, toplu taşımaya,okul ve hastane,çocuk parkı vb. aktivitelere yakındır. geniş bilgi ve alternatif daireler için internet sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no .1757 ile sorunuz.) www.homevizyon.com

bahçelievler de satılık sıfır daire home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/KOCASİNANMERKEZ MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 132775

İlan Tarihi: 24.4.2014

Daire Tipi: 4+1- 150 m²

Fiyat: 249.000 TL

kocasinan bahçelievler satılık sıfır dubleks daire. home vizyon’dan bahçelievler,kocasinan emsallerinden çok üstün,özel iç dizayn,lüks malzeme kullanılmış süper fırsat sıfır daire satılıktır. satılık dubleks dairemiz 2. katlı binanın 2. kat dairesidir 4+1 150 m2 dir. oldukca ferah ve güneş almayan bölümü yoktur. inşaatımız deprem yönetmenliğini uygun, c-35 beton ve radya temel olarak inşa edilmiştir. binamızın dış cebhesi ,mantolama sistemizle soğuk ve sıcağa karşı izolasyonu,fransız balkon ve sovelerle şıklık ve modernlik sağlanmıştır. dairemizde kartonpiyer,asma tavan,spot aydınlatma,duvarlar saten boya,zeminler laminant parke,iç kapılar panel, dış kapı çelik,camlar ısıcam,pvc,medefe gövde,mebran kapak, granit tezgah mutfak,hilton banyo, ıslak zeminler seramiktir. krediye uygun olan dairemiz yatırım ve oturum için müsaittir. merkezi bölgede bulunan dairemiz alış veriş merkezlerine, toplu taşımaya,okul ve hastane,çocuk parkı vb. aktivitelere yakındır. geniş bilgi ve alternatif daireler için internet sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no .1758 ile sorunuz.) www.homevizyon.com

bahçelievler satılık daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/SİYAVUŞPAŞA MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 305908

İlan Tarihi: 24.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 85 m²

Fiyat: 173.000 TL

bahçelievler satılık sıfır daire. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler siyavuşpaşa ,mustafakemalpaşa cad. satılık dairemiz 5. katlı binanın 5. kat dairesi 2+1 85 m2 dir. dairemizde kartonpiyer,saten boya,asma tavan,spot aydınlatma,hilton banyo,ısıcam,panel kapı,laminant parke,mebran kapak mutfak,ıslak zeminler seramiktir. merkezi bölgede bulunduğundan,okul,hastane,alış veriş merkezlerine,toplu taşımaya vb. aktivitelere çok yakındr. krediye uygun olan dairemiz vb. daireler için www.homevizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2223 ile sorunuz.)

bahçelievler kocasinan da satılık sıfır daire home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/KOCASİNANMERKEZ MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 144158

İlan Tarihi: 24.4.2014

Daire Tipi: 3+1- 135 m²

Fiyat: 270.000 TL

kocasinan bahçelievler merkezde satılık lüks daire. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler,kocasinan merkezde oldukca ferah lüks sıfır daire satılıktır. satılık dairemiz 4 katlı binanın 3. açık taraf dairesi 3+1 135 m2 dir. binamızın üç tarafı açaık olduğundan oldukca ferahtır. inşaatımız deprem yönetmenliğini uygun, c-35 beton ve radya temel olarak inşa edilmiştir. binamızın dış cebhesi fransız balkon mimarisi ve sovelerle şıklık ve modernlik,mantolama sistemiyle de dış etkenlere,soğuk ve sıcağa karşı izolasyonu sağlanmıştır. dairemizin tavanları kartonpiyer,duvarlar saten boya,zeminler laminant parke, iç kapılar panel, dış kapı çelik,camlar ısı cam,pvc, medefe gövde mutfak,hilton banyo,ıslak zeminler seramiktir. krediye uygun olan dairemiz yatırım ve oturum için müsaittir. merkezi bölgede bulunan dairemiz alış veriş merkezlerine, toplu taşımaya, okul ve hastane,çocuk parkı vb aktivitelere yakındır. geniş bilgi ve alternatif daireler için,internet sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no:1789 ile sorunuz.) www.homevizyon.com

bahçelievler kocasinan da satılık sıfır daire home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/KOCASİNANMERKEZ MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 144156

İlan Tarihi: 24.4.2014

Daire Tipi: 3+1- 135 m²

Fiyat: 260.000 TL

kocasinan bahçelievler merkezde satılık lüks daire. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler,kocasinan merkezde oldukca ferah lüks sıfır daire satılıktır. satılık dairemiz 4 katlı binanın 2. dairesi 3+1 135 m2 dir. binamızın üç tarafı açaık olduğundan oldukca ferahtır. inşaatımız deprem yönetmenliğini uygun, c-35 beton ve radya temel olarak inşa edilmiştir. binamızın dış cebhesi fransız balkon mimarisi ve sovelerle şıklık ve modernlik,mantolama sistemiyle de dış etkenlere,soğuk ve sıcağa karşı izolasyonu sağlanmıştır. dairemizin tavanları kartonpiyer,duvarlar saten boya,zeminler laminant parke, iç kapılar panel, dış kapı çelik,camlar ısı cam,pvc, medefe gövde mutfak,hilton banyo,ıslak zeminler seramiktir. krediye uygun olan dairemiz yatırım ve oturum için müsaittir. merkezi bölgede bulunan dairemiz alış veriş merkezlerine, toplu taşımaya, okul ve hastane,çocuk parkı vb aktivitelere yakındır. geniş bilgi ve alternatif daireler için,internet sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no:1788 ile sorunuz.) www.homevizyon.com

bahçelievler kocasinan da satılık daire home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/KOCASİNANMERKEZ MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 143966

İlan Tarihi: 24.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 130 m²

Fiyat: 123.000 TL

bahçelievler kocasinan satılık lüks daire. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler,kocasinan merkez mah. oldukca ferah daire satılıktır. satılık dairemiz 3 katlı binanın düzgiriş dairesi güney cebhe dairesidir. 2+1 130 m2 dir. çok geniş olan dairemiz,emsallerinden çok üstün ,kullanıma hazırdır. inşaatımız deprem yönetmenliğini uygun, c-35 beton ve radya temel olarak inşa edilmiştir. binamızın dış cebhesi fransız balkon mimarisi ve sovelerle şıklık ve modernlik,mantolama sistemiyle de dış etkenlere,soğuk ve sıcağa karşı izolasyonu sağlanmıştır. dairemizin tavanları kartonpiyer,asma tavan,spot aydınlatma,duvarlar saten boya,zeminler laminant parke, iç kapılar panel, dış kapı çelik,camlar ısı cam,pvc, medefe gövde mutfak,hilton banyo,ıslak zeminler seramiktir. krediye uygun olan dairemiz yatırım ve oturum için müsaittir. merkezi bölgede bulunan dairemiz alış veriş merkezlerine, toplu taşımaya, okul ve hastane,çocuk parkı vb aktivitelere yakındır. geniş bilgi ve alternatif daireler için,internet sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no:1784 ile sorunuz.) www.homevizyon.com

bahçelievler yenibosna lüks sıfır daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/YENİBOSNAMERKEZ MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319179

İlan Tarihi: 24.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 95 m²

Fiyat: 175.000 TL

bahçelievler yenibosna satılık sıfır lüks daire. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler, yenibosna, çobançeşme, lokasyon olarak çok merkezi bölgede,emsalsiz,lüks daireler satılıktır. dairemiz 3. katlı binanın ters dubleks dairesi 2+1 95 m2. dir. yüksek girişinde salon,mutfak banyo, alt katta 2 oda ,banyo vardır. dairemizin kendisine ait bahçesi vardır. çeşitli katlarda satılık dairemiz mevcuttur. dairemizde güneş görmeyen,ışık almayan bölümü yoktur. inşaatımız yeni yönetmenliğe göre,radye temel,mikser,c-35 beton kullanılarak inşa edilmiştir. mantola sistemiyle soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. dairemizde ,kartonpiyer,spot aydınlatma,panel özel kapı,çelik kapı,medefe gövde,mebran kapak mutfak,ısıcam,pvc,hilton banyo,çift wc,ıslak zeminlerde seramik kullanılmıştır. okul,hastane,çocuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri ,toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. krediye uygun olan dairemiz veya buna benzer daireler hakkında geniş bilgi için www.homevizyon.com sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2327 ile sorunuz.)

bahçelievler soğanlı satılık daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/SOĞANLI MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 308696

İlan Tarihi: 24.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 85 m²

Fiyat: 157.000 TL

bahçelievler satılık sıfır daire. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler, soğanlı merkezde, lokasyon olarak çok merkezi bölgede,emsalsiz,lüks daireler satılıktır. dairemiz 4. katlı binanın 1 kat konumunda yüksek giriş katında 2+1 85 m2.dir. binamız asansörlüdür. dairemizde güneş görmeyen,ışık almayan bölümü yoktur. inaşaatımız yeni yönetmenliğe uygun radye temel,mikser,c-35 beton kullanılarak inşa edilmiştir. mantola sistemiyle soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. dairemizde ,kartonpiyer,spot aydınlatma,panel özel kapı,çelik kapı,medefe gövde,mebran kapak mutfak,ısıcam,pvc,hilton banyo,ebeveyn banyo,ıslak zeminlerde seramik kullanılmıştır. okul,hastane,çocuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri ,toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. krediye uygun olan dairemiz veya buna benzer daireler hakkında geniş bilgi için www.homevizyon.com sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2324 ile sorunuz.)

bahçelievler satılık lüks sıfır daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/KOCASİNANMERKEZ MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 308443

İlan Tarihi: 24.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 90 m²

Fiyat: 200.000 TL

bahçelievler kocasinan satılık daire, home vizyon gayrimenkul`den bahçelievler, kocasinan, merkez mah. merkezde satılık ,kullanıma hazır sıfır daire. satılık dairemiz 2+1 90 m2 2 katlı binanın 1. katındadır. inşaatımız yeni yönetmenliğie uygun, radye temel,c-35 mikser beton kullanılmıştır. dış cephe mantolama sistemiyle izolasyonu, fransız balkon mimarisi ve sövelerle şık ve modern görüntü sağlanmıştır. dairelerimizde laminant parke, saten boya, kartonpiyer,asma tavan,spot aydınlatma,iç kapılar panel, dış kapı çelik,ıslak zeminler seramik, medefe gövde, mebran kapak, granit tezgah mutfak, hilton banyodur. güneş görmeyen ışık almayan bölümü yoktur. merkezi bölgede bulunduğundan hastane, okul, alış veriş merkezleri ve toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. yatırıma, oturuma ve kredi kullanımına uygundur. geniş bilgi ve alternatif daireler için www.homevizyon.com internet sitemizi ziyaret edip bizi arayınız. (ilan no:2313 ile sorunuz.)

kocasinan satılık lüks daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/KOCASİNANMERKEZ MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 308438

İlan Tarihi: 24.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 85 m²

Fiyat: 125.000 TL

bahçelievler kocasinan satılık daire, home vizyon gayrimenkul`den bahçelievler, kocasinan, merkez mah. merkezde satılık ,kullanıma hazır sıfır daire. satılık dairemiz güney 2+1 85 m2 2 katlı binanın bahçe katındadır. inşaatımız yeni yönetmenliğie uygun, radye temel,c-35 mikser beton kullanılmıştır. dış cephe mantolama sistemiyle izolasyonu, fransız balkon mimarisi ve sövelerle şık ve modern görüntü sağlanmıştır. dairelerimizde laminant parke, saten boya, kartonpiyer,asma tavan,spot aydınlatma,iç kapılar panel, dış kapı çelik,ıslak zeminler seramik, medefe gövde, mebran kapak, granit tezgah mutfak, hilton banyodur. güneş görmeyen ışık almayan bölümü yoktur. merkezi bölgede bulunduğundan hastane, okul, alış veriş merkezleri ve toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. yatırıma, oturuma ve kredi kullanımına uygundur. geniş bilgi ve alternatif daireler için www.homevizyon.com internet sitemizi ziyaret edip bizi arayınız. (ilan no:2311 ile sorunuz.)

bahçelievler satılık ayrıcalıklı daire. home vizyo

İSTANBUL

/

BAHÇELİEVLER/YENİBOSNAMERKEZ MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 308233

İlan Tarihi: 24.4.2014

Daire Tipi: 3+1- 125 m²

Fiyat: 525.000 TL

bahçelievler satılık süper daire. home vizyon gayrimenkul'den bahçelievler, yayla merkezde, ayrıcalıklı ,emsalsiz dairemiz satılıktır. satılık dairemiz 5 katlı binanın 3. katında 3+1 125. m2 dir. dış cephe mantolama sistemiyle izolasyonu, fransız balkon mimarisi ve sövelerle şık ve modern görüntü sağlanmıştır. binamız asansörlüdür. dairelerimizin tamamının odaları laminant parke, saten boya, kartonpiyer,iç kapılar panel, dış kapılar çelik,ıslak zeminler seramik, medefe gövde, mebran kapak, granit tezgah mutfak, hilton banyo,ebeveyn banyo,çift wc. güneş görmeyen ışık almayan bölümü yoktur. önü tamamen açıktır. merkezi bölgede bulunduğundan hastane, okul, alış veriş merkezleri ve toplu taşıma,metro,metrobüs vb. aktiviteler çok yakındır. yatırıma, oturuma ve kredi kullanımına uygundur. geniş bilgi ve alternatif daireler için internet sitemizi ziyaret edip bizi arayınız. (ilan no:2241 ile sorunuz.) www.homevizyon.com

Toplam 3.760 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz. Sayfa : 1 / 3760
Bahçelievler satılık daire

Bu sayfa en son 24.4.2014 13:59:18 tarihinde güncellenmiştir.