Seçimleriniz Seçimi Kaydet

Daire
İstanbul

İl / İlçe / Semt







































Fiyat - Metrekare Aralığı

Fiyat

Oda sayısı

Salon sayısı

Banyo sayısı

Bina yaşı

Binadaki kat sayısı

Bulunduğu kat

Isınma şekli








İlan Durumu









Multimedya

istanbul bağcılar satılık konut daire kriterlerine uygun 294 ilan bulundu.

site içinde muhteşem sıfır lüks daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAĞCILAR/FATİH MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 304973

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 3+1- 146 m²

Fiyat: 495.000 TL

bağcılar site içinde lüks daireler. home vizyon gayrimenkul'den bağcılar'da lüks site içinde emsalsiz,kullanıma hazır sıfır daire.dairemiz 9 katlı binanın 1 katında. güneycebhe 3+1 146 m2 oldukca geniş emsalsiz dairedir. sitemizde 24 saat güvenlik,kapalı otopark,yeşillikler içinde,,oyun parkı,yürüyüş parkuru vb. aktiviteler mevcuttur. binamız asansörlüdür. dairemizde güneş görmeyen,ışık almayan bölümü yoktur. inşaatımız yeni yönetmenliğe göre,radye temel,mikser,c-35 beton kullanılarak inşa edilmiştir. mantola sistemiyle soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. dairemizde ,kartonpiyer,spot aydınlatma,klima,panel özel kapı,çelik kapı,görüntülü diyafon,medefe gövde,mebran kapak ankastra mutfak,ısıcam,pvc,hilton banyo,ebeveyn banyo,çift wc.ıslak zeminlerde seramik kullanılmıştır. okul,hastane,çocuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri ,toplu taşıma çok yakındır. krediye uygun olan dairemiz veya buna benzer daireler hakkında geniş bilgi için www.homevizyon.com sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2177 ile sorunuz.)

site içinde bağcılar lüks daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAĞCILAR/FATİH MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 304972

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 3+1- 151 m²

Fiyat: 441.000 TL

bağcılar site içinde lüks daireler. home vizyon gayrimenkul'den bağcılar'da lüks site içinde emsalsiz,kullanıma hazır sıfır daire.dairemiz 5 katlı binanın 1 katında. 3+1 151 m2 oldukca geniş emsalsiz dairedir. sitemizde 24 saat güvenlik,kapalı otopark,yeşillikler içinde,,oyun parkı,yürüyüş parkuru vb. aktiviteler mevcuttur. binamız asansörlüdür. dairemizde güneş görmeyen,ışık almayan bölümü yoktur. inşaatımız yeni yönetmenliğe göre,radye temel,mikser,c-35 beton kullanılarak inşa edilmiştir. mantola sistemiyle soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. dairemizde ,kartonpiyer,spot aydınlatma,klima,panel özel kapı,çelik kapı,görüntülü diyafon,medefe gövde,mebran kapak ankastra mutfak,ısıcam,pvc,hilton banyo,ebeveyn banyo,çift wc.ıslak zeminlerde seramik kullanılmıştır. okul,hastane,çocuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri ,toplu taşıma çok yakındır. krediye uygun olan dairemiz veya buna benzer daireler hakkında geniş bilgi için www.homevizyon.com sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2176 ile sorunuz.)

bağcılar güneşli satılık dubleks daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAĞCILAR/GÜNEŞLİ MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319460

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 5+2- 220 m²

Fiyat: 275.000 TL

bağcılar satılık sıfır dubleks daire. home vizyon gayrimenkul'den bağcılar, evren mah. lokasyon olarak çok merkezi bölgede,bulunan dubleks dairemiz satılıktır. dairemiz 3. katlı binanın, 3 katında 5+2 220 m2. normal katta 3+1 banyo,mutfak,balkon. üst katta 2+1 banyo,mutfak ve teras bulunmaktadır. müstakil girişi olduğundan iki ayrı daire konumundadır. dairemizde güneş görmeyen,ışık almayan bölümü yoktur. inşaatımız yeni yönetmenliğe göre,radye temel,mikser,c-35 beton kullanılarak inşa edilmiştir. mantola sistemiyle soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. dairemizde kartonpiyer,özel panel kapılar,çelik kapı,medefe gövde,mebran kapak mutfak,ısıcam,pvc,hilton banyo,ıslak zeminlerde seramik kullanılmıştır. okul,hastane,çocuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri ,toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. krediye uygun olan dairemiz veya buna benzer daireler hakkında geniş bilgi için www.homevizyon.com sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2356 ile sorunuz.)

güneşli de satılık sıfır 2+1 daireler home vizyon

İSTANBUL

/

BAĞCILAR/HÜRRİYET MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 132780

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 116 m²

Fiyat: 220.000 TL

bağcılar güneşli satılık sıfır daire. home vizyon’dan bağcılar,güneşli, hürriyet mah. emsallerinden çok üstün,özel iç dizayn,lüks malzeme kullanılmış süper fırsat sıfır daire satılıktır. satılık dairemiz 3. katlı binanın 1. kat dairesidir 2+1 116 m2 dir. oldukca ferah ve güneş almayan bölümü yoktur. inşaatımız deprem yönetmenliğini uygun, c-35 beton ve radya temel olarak inşa edilmiştir. binamızızn dış cebhesi ,mantolama sistemizle soğuk ve sıcağa karşı izolasyonu,fransız balkon ve sovelerle şıklık ve modernlik sağlanmıştır. dairemizde kartonpiyer,asma tavan,spot aydınlatma,duvarlar saten boya,zeminler laminant parke,iç kapılar panel, dış kapı çelik,camlar ısıcam,pvc,medefe gövde,mebran kapak, granit tezgah mutfak,hilton banyo,çift wc. ıslak zeminler seramiktir. krediye uygun olan dairemiz yatırım ve oturum için müsaittir. merkezi bölgede bulunan dairemiz alış veriş merkezlerine, toplu taşımaya,okul ve hastane,çocuk parkı vb. aktivitelere yakındır. geniş bilgi ve alternatif daireler için internet sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no .1754 ile sorunuz.) www.homevizyon.com

güneşli de satılık sıfır daireler home vizyon

İSTANBUL

/

BAĞCILAR/HÜRRİYET MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 132779

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 4+2- 180 m²

Fiyat: 285.000 TL

bağcılar güneşli satılık sıfır dubleks daire. home vizyon’dan bağcılar,güneşli, hürriyet mah. emsallerinden çok üstün,özel iç dizayn,lüks malzeme kullanılmış süper fırsat sıfır daire satılıktır. satılık dairemiz 3. katlı binanın 3. kat dubleks dairesidir 4+2 180 m2 dir. normal katta 2+1 banyo,mutfak,balkon. üst katta 2+1 banyo,mutfak ve teras mevcuttur. oldukca ferah ve güneş almayan bölümü yoktur. inşaatımız deprem yönetmenliğini uygun, c-35 beton ve radya temel olarak inşa edilmiştir. binamızızn dış cebhesi ,mantolama sistemizle soğuk ve sıcağa karşı izolasyonu,fransız balkon ve sovelerle şıklık ve modernlik sağlanmıştır. dairemizde kartonpiyer,asma tavan,spot aydınlatma,duvarlar saten boya,zeminler laminant parke,iç kapılar panel, dış kapı çelik,camlar ısıcam,pvc,medefe gövde,mebran kapak, granit tezgah mutfak,hilton banyo,çift wc. ıslak zeminler seramiktir. krediye uygun olan dairemiz yatırım ve oturum için müsaittir. merkezi bölgede bulunan dairemiz alış veriş merkezlerine, toplu taşımaya,okul ve hastane,çocuk parkı vb. aktivitelere yakındır. geniş bilgi ve alternatif daireler için internet sitemizi ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no .1755 ile sorunuz.) www.homevizyon.com

bağcılar satılık daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAĞCILAR/HÜRRİYET MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319323

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 80 m²

Fiyat: 80.000 TL

bağcılar,satılık fırsat daire. home vizyon gayrimenkul'den bağcılar, güneşli, hürriyet mah.sinde satılık kullanıma hazır masrafsız dairemiz satılıktır. dairemiz 3 katlı binanın düz giriş dairesi 2+1 80 m2 dir. güneş görmeyen odası yoktur. dairemiz merkezi bölgedee bulunduğundan,okul,hastane,alış veriş merkezlerine,toplu taşımaya,sağlık ocağı,çoçuk parkı vb. aktivitelere çok yakındır. dairemiz krediye uygun degildir..!!. geniş bilgi ve alternatif daireler için www.homevizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. (ilan no: 2346 ile sorunuz.)

barboros .bağcılar lük satılık daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAĞCILAR/BARBAROS MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 306782

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 4+1- 165 m²

Fiyat: 255.000 TL

bağcılar barboros'da satılık sıfır lüks daire. home vizyon gayrimenkul'den bağcılar , barbos ma. merkezde satılık lüks dairemiz 3 katlı binanın 3. kat dubleks dairesi 4+1 165 m2 dir. dubleks dairemizin normal katında 2+1 banyo,mutfak,balkon. üst katta 1+1 banyo,mutfak ve teras bulunmaktadır.inşatımız yeni yönetmenliğe uygun,radye temel, mikser c-35 beton kullanılmış,dış cebhesi mantolama sistemiyle, soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. kullanılan tüm malzeme birinci sınıftır,lüksdür,kartonpiyer,özel panel kapı,camlar ısıcam,pvc.saten boya,mebran kapak mutfak,hilton banya,çift wc.ıslak zeminler seramiktir.merkezi bölgede bulunduğundan,okul,hastane,alış veriş merkezlerine,toplu taşımaya vb. aktivitelere çok yakındr. krediye uygun olan dairemiz vb. daireler için www.homevizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2259 ile sorunuz.)

bağcılar satılık daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAĞCILAR/BARBAROS MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 306781

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 90 m²

Fiyat: 197.000 TL

bağcılar barboros'da satılık sıfır lüks daire. home vizyon gayrimenkul'den bağcılar , barbos ma. merkezde satılık lüks dairemiz 3 katlı binanın 2. kat güney cebhe dairesi 2+1 90 m2 dir. inşatımız yeni yönetmenliğe uygun,radye temel, mikser c-35 beton kullanılmış,dış cebhesi mantolama sistemiyle, soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. kullanılan tüm malzeme birinci sınıftır,lüksdür,kartonpiyer,özel panel kapı,camlar ısıcam,pvc.saten boya,mebran kapak mutfak,hilton banya,çift wc.ıslak zeminler seramiktir.merkezi bölgede bulunduğundan,okul,hastane,alış veriş merkezlerine,toplu taşımaya vb. aktivitelere çok yakındr. krediye uygun olan dairemiz vb. daireler için www.homevizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2258 ile sorunuz.)

bağcılar sıfır lüks daire satılık. home vizyon

İSTANBUL

/

BAĞCILAR/BARBAROS MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 306780

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 90 m²

Fiyat: 179.000 TL

bağcılar barboros'da satılık sıfır lüks daire. home vizyon gayrimenkul'den bağcılar , barbos ma. merkezde satılık lüks dairemiz 3 katlı binanın 2. kat dairesi 2+1 90 m2 dir. inşatımız yeni yönetmenliğe uygun,radye temel, mikser c-35 beton kullanılmış,dış cebhesi mantolama sistemiyle, soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. kullanılan tüm malzeme birinci sınıftır,lüksdür,kartonpiyer,özel panel kapı,camlar ısıcam,pvc.saten boya,mebran kapak mutfak,hilton banya,çift wc.ıslak zeminler seramiktir.merkezi bölgede bulunduğundan,okul,hastane,alış veriş merkezlerine,toplu taşımaya vb. aktivitelere çok yakındr. krediye uygun olan dairemiz vb. daireler için www.homevizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2257 ile sorunuz.)

bağcılar satılık sıfır daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAĞCILAR/BARBAROS MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 306779

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 90 m²

Fiyat: 173.000 TL

bağcılar barboros'da satılık sıfır lüks daire. home vizyon gayrimenkul'den bağcılar , barbos ma. merkezde satılık lüks dairemiz 3 katlı binanın 1. kat dairesi 2+1 90 m2 dir. inşatımız yeni yönetmenliğe uygun,radye temel, mikser c-35 beton kullanılmış,dış cebhesi mantolama sistemiyle, soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. kullanılan tüm malzeme birinci sınıftır,lüksdür,kartonpiyer,özel panel kapı,camlar ısıcam,pvc.saten boya,mebran kapak mutfak,hilton banya,çift wc.ıslak zeminler seramiktir.merkezi bölgede bulunduğundan,okul,hastane,alış veriş merkezlerine,toplu taşımaya vb. aktivitelere çok yakındr. krediye uygun olan dairemiz vb. daireler için www.homevizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2256 ile sorunuz.)

bağcılar barbors satılık sıfır lüks daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAĞCILAR/BARBAROS MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 306778

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 83 m²

Fiyat: 144.000 TL

bağcılar barboros'da satılık sıfır lüks daire. home vizyon gayrimenkul'den bağcılar , barbos ma. merkezde satılık lüks dairemiz 3 katlı binanın düz giriş dairesi 2+1 83 m2 dir. inşatımız yeni yönetmenliğe uygun,radye temel, mikser c-35 beton kullanılmış,dış cebhesi mantolama sistemiyle, soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. kullanılan tüm malzeme birinci sınıftır,lüksdür,kartonpiyer,özel panel kapı,camlar ısıcam,pvc.saten boya,mebran kapak mutfak,hilton banya,çift wc.ıslak zeminler seramiktir.merkezi bölgede bulunduğundan,okul,hastane,alış veriş merkezlerine,toplu taşımaya vb. aktivitelere çok yakındr. krediye uygun olan dairemiz vb. daireler için www.homevizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2255 ile sorunuz.)

bağcılar satılık daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAĞCILAR/BARBAROS MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 306777

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 83 m²

Fiyat: 140.000 TL

bağcılar barboros'da satılık sıfır lüks daire. home vizyon gayrimenkul'den bağcılar , barbos ma. merkezde satılık lüks dairemiz 3 katlı binanın bahçekatı dairesi 2+1 83 m2 dir. inşatımız yeni yönetmenliğe uygun,radye temel, mikser c-35 beton kullanılmış,dış cebhesi mantolama sistemiyle, soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. kullanılan tüm malzeme birinci sınıftır,lüksdür,kartonpiyer,özel panel kapı,camlar ısıcam,pvc.saten boya,mebran kapak mutfak,hilton banya,çift wc.ıslak zeminler seramiktir.merkezi bölgede bulunduğundan,okul,hastane,alış veriş merkezlerine,toplu taşımaya vb. aktivitelere çok yakındr. krediye uygun olan dairemiz vb. daireler için www.homevizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2254 ile sorunuz.)

bağcılar sıfır dubleks daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAĞCILAR/GÜNEŞLİ MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319731

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 4+1- 145 m²

Fiyat: 259.000 TL

bağcılar güneşli satılık sıfır dubleks daire. home vizyon gayrimenkul'den bağcılar güneşli. lokasyon olarak çok merkezi bölgede ,içi tamamen birinci sınıf,lüks malzeme kullanılarak inşaa edilmiş, fırsat dairemiz satılıktır. dairemiz 3 katlı binanın 3. katında,güneş görmeyen bölümü olmayan çok ferah 4+1 145 m2. dir. normal katta 2+1 banyo,mutfak,balkon. üst katta 1+1 ,banyo,mutfak ve teras mevcuttur. inşaatımız yeni yönetmenliğe uygun radye temel c-35 mikser beton kullanılmıştır. binamızın dış cebhesi mantolama sistemiyle soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. dairemizde,parke,saten boya,kartonpiyer,asma tavan,spot aydınlatma ,ısıcam,pvc,özel panel iç kapılar,çelik kapı,hilton banyo,medef gövde,mebran kapak mutfak,ıslak zeminler seramiktir. merkezi bölgede bulunduğundan, okul,hastane,çoçuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri,toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. dairemiz krediye kullanıma uygun,yatırım ve oturuma müsaittir. geniş bilgi ve alternatif daireler için. www.homevizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2376 ile sorunuz.)

güneşli satılık sıfır daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAĞCILAR/GÜNEŞLİ MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319729

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 85 m²

Fiyat: 208.000 TL

bağcılar güneşli satılık sıfır daire. home vizyon gayrimenkul'den bağcılar güneşli. lokasyon olarak çok merkezi bölgede ,içi tamamen birinci sınıf,lüks malzeme kullanılarak inşaa edilmiş, fırsat dairemiz satılıktır. dairemiz 3 katlı binanın 2. katında,güney cebhe,güneş görmeyen bölümü olmayan çok ferah 2+1 85 m2. dir. inşaatımız yeni yönetmenliğe uygun radye temel c-35 mikser beton kullanılmıştır. binamızın dış cebhesi mantolama sistemiyle soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. dairemizde,parke,saten boya,kartonpiyer,asma tavan,spot aydınlatma ,ısıcam,pvc,özel panel iç kapılar,çelik kapı,hilton banyo,medef gövde,mebran kapak mutfak,ıslak zeminler seramiktir. merkezi bölgede bulunduğundan, okul,hastane,çoçuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri,toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. dairemiz krediye kullanıma uygun,yatırım ve oturuma müsaittir. geniş bilgi ve alternatif daireler için. www.homevizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2375 ile sorunuz.)

bağcılar güneşli satılık daire. oğuz vizyon

İSTANBUL

/

BAĞCILAR/GÜNEŞLİ MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319716

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 85 m²

Fiyat: 203.000 TL

bağcılar güneşli satılık sıfır daire. oğuz vizyon gayrimenkul'den bağcılar güneşli. lokasyon olarak çok merkezi bölgede ,içi tamamen birinci sınıf,lüks malzeme kullanılarak inşaa edilmiş, fırsat dairemiz satılıktır. dairemiz 3 katlı binanın 1. katında,güneş görmeyen bölümü olmayan çok ferah 2+1 85 m2. dir. inşaatımız yeni yönetmenliğe uygun radye temel c-35 mikser beton kullanılmıştır. binamızın dış cebhesi mantolama sistemiyle soğuk ve sıcağa karşı izola edilmiştir. dairemizde,parke,saten boya,kartonpiyer,asma tavan,spot aydınlatma ,ısıcam,pvc,özel panel iç kapılar,çelik kapı,hilton banyo,medef gövde,mebran kapak mutfak,ıslak zeminler seramiktir. merkezi bölgede bulunduğundan, okul,hastane,çoçuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri,toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. dairemiz krediye kullanıma uygun,yatırım ve oturuma müsaittir. geniş bilgi ve alternatif daireler için. www.oguzvizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 2374 ile sorunuz.)

güneşli satılık sıfır lüks daire. home vizyon

İSTANBUL

/

BAĞCILAR/GÜNEŞLİ MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319695

İlan Tarihi: 16.4.2014

Daire Tipi: 2+1- 100 m²

Fiyat: 207.000 TL

bağcılar güneşli satılık lüks daire. home vizyon gayrimenkul'den bağcılar, güneşli, hürriyet mah.lokasyon olarak çok merkezi bölgede ,içi tamamen birinci sınıf,lüks malzeme kullanılarak inşaa edilmiş, fırsat dairemiz satılıktır. dairemiz 3 katlı binanın 1 katında,güneş görmeyen bölümü olmayan çok ferah 2+1 100 m2 . dir. dairemizde,parke,saten boya,kartonpiyer.asma tavan,spot aydınlatma,ısıcam,pvc,özel panel iç kapılar,çelik kapı,hilton banyo,çift wc.medef gövde,mebran kapak mutfak,ıslak zeminler seramiktir. merkezi bölgede bulunduğundan, okul,hastane,çoçuk parkı,sağlık ocağı,alış veriş merkezleri,toplu taşıma vb. aktivitelere çok yakındır. dairemiz krediye kullanıma uygun,yatırım ve oturuma müsaittir. geniş bilgi ve alternatif daireler için. www.homevizyon.com adresini ziyaret edip bizi arayın. ( ilan no: 1676 ile sorunuz.)

green housedan güvenlikli sitede, ara kat, k.otoparklı, 3+1, ultra lüx

İSTANBUL

/

BAĞCILAR/FATİH MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 319152

İlan Tarihi: 8.4.2014

Daire Tipi: 3+1- 141 m²

Fiyat: 330.000 TL

satılık daire bağcılarda toplu taşıma araçlarına 50 metre, tem otobanına 1 km, mahmutbey caddesine1.3 km, metroya 1 km mesafede okullara, hastanelere, alışveriş merkezlerine yakın merkezi bir yerdedir. daire site içerisinde bulunmakta olup bina deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılmıştır ve radye temel perde betonludur. binanın dış cephesi mantolama olup ısı ve ses yalıtımı sağlanmıştır. bina modern mimariye sahip oluıp fransız balkonludur. binanın altında kapalı otopark mevcut olup asansör otoparka kadar inmektedir. sitede jenaratör, 24 saat güvenlik bulunmakta olup kameralı güvenlik sistemi mevcuttur. sitede, çocuk oyun alanları, kamelyalar, yapay şelaleler bulunmakta olup sauna, fin hamamı, fitnes salonu mevcuttur. her blokta yangın merdiveni ve yangın alarmı vardır. dairenin mutfağında balkon, salonunda klima, yatak odasında ebeveyn banyosu antrede ise gömme dolap ve vestiyer mevcuttur. mutfaklar ankastre mutfak olup teka bulaşık makinası, fırın, ocak ve davlunbaz takılıdır. daire masrafsız olup kullanıma hazırdır. daire kat tapulu olup konut kredisi kullanmaya uygundur. daire hakkında ayrıntılı bilgi ve alternatif daireler için bizimle irtibata geçiniz. 0534 717 17 24

istanbul bağcılar yıldıztepe mah de satılık masrafsız sıfır 1.kat daire

Sahibinden

İSTANBUL

/

BAĞCILAR/YILDIZTEPE MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 308252

İlan Tarihi: 19.3.2014

Daire Tipi: 3+1- 120 m²

Fiyat: 195.000 TL

http://www.ayderemlak.com (kod no:1495)istanbul bağcılar yıldıztepe mah de ulaşım araçlarına çok elverişli,3 katlı masrafsız sıfır binada satılık 120 metrekare 3+1 güney cephe kullanışlı masrafsız temiz krediye uygun 1. kat daire(fiat:195 000 tl)- tlf:02124330553-05336832211

yıldıztepe mah de satılık masrafsız sıfır 2.kat daire

Sahibinden

İSTANBUL

/

BAĞCILAR/YILDIZTEPE MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 308251

İlan Tarihi: 19.3.2014

Daire Tipi: 3+1- 120 m²

Fiyat: 205.000 TL

http://www.ayderemlak.com (kod no:1494)istanbul bağcılar yıldıztepe mah de ulaşım araçlarına çok elverişli,3 katlı masrafsız sıfır binada satılık 120 metrekare 3+1, güney cephe kullanışlı masrafsız temiz krediye uygun 2. kat daire(fiat:205 000 tl)- tlf:02124330553-05336832211

istanbul bağcılar yıldıztepe mah de satılık masrafsız sıfır yük.giriş.kat daire

Sahibinden

İSTANBUL

/

BAĞCILAR/YILDIZTEPE MAHALLESİ

Satılık Daire

İlan No: 308248

İlan Tarihi: 19.3.2014

Daire Tipi: 2+1- 85 m²

Fiyat: 148.000 TL

http://www.ayderemlak.com (kod no:1493)istanbul bağcılar yıldıztepe mah de ulaşım araçlarına çok elverişli,3katlı masrafsız sıfır binada satılık 85 metrekare 2+1 güney cephe kullanışlı masrafsız temiz krediye uygun yüksek.giriş. kat daire(fiat:148 000 tl)- tlf:02124330553-05336832211

Toplam 294 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz. Sayfa : 1 / 294

Bağcılar satılık daire

Özellikle ilçe olduktan sonra gelişimi hızlanan bağcıların, gelecek vadeden vizyonunda göz ardı etmemek gerekiyor. Bağcılar satılık daire ilanlarına göz attığınızda hem ekonomik hem de vizyon sahibi konutların olduğun fark edeceksiniz. Sizlere bu ayrıcalığı sunmanın ve tercih sebepleri arasında satılık daire bağcılar ilçesinin olması için biz üstümüze düşen görevi yapıp satılık daire ilanlarını ayağınıza getiriyoruz size de sadece bu ayrıcalığı yaşamak ve ayrıntılı ilanlar arasından size en uygun olanını seçmek kalıyor. Sitemiz içerisinde ki satılık daireleri karşılaştırmalı olarak inceleyebilir ve resimleri ile aradığınızın hangisi olduğuna çok daha kolay karar verebilirsiniz. Yeni günlere adım atma fikrini ertelemeyin sadece ne istediğinize çok iyi karar verin, ya da oturmak istediğiniz dairenin koşullarını belirleyin gerisini bize bırakın. Sizlere güvenilir ve kaliteli daireleri sunmak bizim işimiz. İyi günlerde oturmanız dileğiyle…

Bu sayfa en son 24.4.2014 08:49:18 tarihinde güncellenmiştir.